Aktīvi lauku iedzīvotāji - teritorijas attīstības virzītājspēks!

Iespējams apgūt jaunas un papildināt esošās zināšanas par aktuālajām tēmām, atbildot uz jautājumiem ( Kāpēc ir svarīgs pašizmaksas aprēķins lauku saimniecībā? Kā to aprēķināt? Kā aprēķināt uzturvērtību savai produkcijai? Kas ir produktu tehnoloģiskā karte? Kā to pareizi sastādīt un izmantot produktu ražošanā? Kā pareizi sastādīt dažāda veida līgumus? Kā ierīkot kautuves atbilstoši nosacījumiem? Kā strādāt ar dažādām tūristu grupām lauku saimniecībā? Kā pārdot savu piedāvājumu tūristiem?

Tiek piedāvātas šādas tēmas un norises datumi:

  1. Kaušanai paredzēto lauksaimniecības dzīvnieku (mājputni un zaķveidīgie) aizsardzības prasības (Padomes Regula (EK) Nr. 1099/2009), MK noteikumi Nr.21- 5.novembris
  2. Pašizmaksas aprēķinu modeļi un to pielietojums dažādās lauku saimniecībās. Ekonomiskās dzīvotspējas rādītāji saimniekošanā. Līgumu pamatprincipi un līgumu veidi.

Komercdarījumu veidi. – 11.novembris.

  1. Darbs ar dažādu tūristu grupu uzņemšanu. – 23. un 30. novembris (divu dienu mācības)
  2. Enerģētiskās vērtības un uzturvērtības aprēķins pārtikas produktiem. Ēdienu tehnoloģiskās kartes izveides pamatprincipi.- 24.novembrī.

Norises vieta: Jelgavas konsultāciju birojs, Dobeles iela 41a, Jelgava, LV-3001

Programmas un sīkāka informācija –pielikumā.

Izglītojošo semināru izdevumus sedz Valsts Lauku Tīkls.

Pieteikšanās izglītojošiem semināriem e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., vai zvanot pa tālruni: 27877006

Raksta pielikumi
Download this file (izglītojošie seminari novembri_JLKB.pdf)semināri novembrī[ ]163 kB
Submit to FacebookSubmit to Twitter