Aktīvi lauku iedzīvotāji - teritorijas attīstības virzītājspēks!

Aicinām piedalīties semināros par Leader projektu atbalsta nosacījumiem un projektu iesniegumu sagatavošanu rīcībai: „Atbalsts nelauksaimnieciskās uzņēmējdarbības, t.sk. lauksaimniecības produktu pārstrādes, lauku tūrisma un amatniecības attīstībai”.

2016. gada 21. martā Ozolnieku tautas namā, Rīgas ielā 23, Ozolniekos

2016. gada 23. martā, Jelgavas novada pašvaldības lielajā zālē, Jelgavā, Pasta 37.

Reģistrēšanās semināriem sākot no 9.30, sākums 10.00. Semināros tiks sniegta informācija par Leader projektu iespējām uzņēmējdarbības attīstībai un uzsākšanai:

  • Jaunu produktu un pakalpojumu radīšana, esošo produktu un pakalpojumu attīstīšana, to realizēšana tirgū un kvalitatīvu darba apstākļu radīšana.
  • Lauksaimniecības produktu pārstrāde, to realizēšana tirgū un kvalitatīvu darba apstākļu radīšana.
  • Tādas vides radīšana vai labiekārtošana, kurā tiek realizēta vietējā produkcija, un jaunu realizācijas veidu ieviešana.
  • Darbinieku produktivitātes kāpināšana.

Jelgavas novada pašvaldības pārstāvis informēs par pašvaldības plānoto projektu konkursu uzņēmējdarbības uzsākšanai Jelgavas novadā.

AS "Attīstības finanšu institūcijas Altum" pārstāvis informēs par Valsts atbalsta programmas Altum piedāvājumu uzņēmējiem laukos.

NVA Jelgavas filiāles pārstāvis informēs par NVA piedāvātajiem atbalsta pasākumiem nodarbinātības veicināšanai.

Aicināti pieteikt dalību uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., vai pa tel. 26399946, vai aizpildot pieteikuma veidlapu šeit līdz 17. martam.

Darba kārtību 21. marta semināram Ozolniekos skatīt šeit.

Darba kārtība 23. marta semināram Jelgavā skatīt šiet.

Submit to FacebookSubmit to Twitter