Aktīvi lauku iedzīvotāji - teritorijas attīstības virzītājspēks!

Jelgavas un Ozolnieku novadu jaunieši tiek aicināti piedalīties radošā NEdarbnīcā 7.aprīlī plkst.14.00 Jelgavas novada pašvaldības lielā zālē un 8. aprīlī plkst. 14.00 Ozolnieku novada Ānes kultūras namā. NEdarbnīcas mērķis ir rosināt jauniešus apzināt un praktiski pielietot savus iekšējos resursus projektu ideju izstrādē, kā arī sekmēt interesi par iesaistīšanos uzņēmējdarbībā. Radošā NEdarbnīcā aicināti piedalīties jaunieši vecumposmā no 15 līdz 29 gadiem.

Pieteikšanās līdz 6.aprīlim pie novadu Jaunatnes lietu koordinatoriem:
Kristīne Kode Jelgavas novadā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., tel.28606703
Einārs Ervīns Deribo Ozolnieku novadā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., tel. 29854280<

Lauku partnerības „Lielupe” Sabiedrības virzītas vietējās attīstības (SVVA) stratēģijā Jelgavas un Ozolnieku novadiem viens no darbības uzdevumiem ir jauniešu uzņēmējspēju un radošuma attīstīšana, lai jaunieši varētu realizēt savas idejas piesaistot Leader projektu finansējumu. Radošo NEdarbnīcu vadīs biedrības Zinis vadītāja Vita Brakovska.

Pasākums tiek organizēts un finansēts Lauku partnerības „Lielupe” projekta „Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas Jelgavas un Ozolnieku novadiem 2014.-2020. gadam ieviešana” ietvaros. Projektu atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests.

Pasākuma programma pielikumā.

Raksta pielikumi
Download this file (pasakuma_programma_7_8_aprilis.doc)pasakuma_programma_7_8_aprilis.doc[ ]150 kB
Submit to FacebookSubmit to Twitter