Aktīvi lauku iedzīvotāji - teritorijas attīstības virzītājspēks!

Līdz 11. maijam Leader 1. kārtas projektu iesniegšana. Atgādinām par svarīgiem datumiem, kā arī aicinām uz apmācību dienu 29. aprīlī no plkst. 10.00-13.00 Dobeles ielā 41a, Jelgavas konsultāciju biroja, 2. stāva zālē, par uzņēmējdarbības projektu iesniegšanu, projektos sasniedzamajiem saimnieciskās darbības rādītājiem un projekta iesnieguma veidlapas aizpildīšanu.

Līdz 11. maijam projektu var iesniegt Elektroniskās pieteikšanās sistēmā https://eps.lad.gov.lv/login vai parakstot pieteikumu ar drošu elektronisko parakstu un apliecinot ar laika zīmogu Elektronisko dokumentu likumā noteiktajā kārtībā, var iesniegt nosūtot uz Lauku atbalsta dienesta e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Projekta iesniegumus papīra formātā var iesniegt Lauku partnerībā „Lielupe”, Kr. Barona iela 40, Jelgavā, LV-3001.

No 11. maija līdz 11. jūnijam projektu atbilstību Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijai izvērtēs Lauku partnerības „Lielupe” vērtēšanas komisija.

No 11. jūnija līdz 11. oktobrim projektus izvērtēs Lauku atbalsta dienests un pieņems lēmumu.

Svarīgi !!! Uzņēmējdarbības attīstības projektiem 2016. gada septembrī plānota 2. kārta lielāku kopējo pieejamo finansējumu!

Submit to FacebookSubmit to Twitter