Aktīvi lauku iedzīvotāji - teritorijas attīstības virzītājspēks!

Lai iedrošinātu esošos un topošos reģionu uzņēmējus domāt par savas produkcijas eksportu, “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” (LLKC) un “Latvijas Lauku forums” (LLF) ar Deivida Berija (David Barry) iniciatīvu un vadību jau maija sākumā visā Latvijā sāks sniegt atbalstu Lauku eksporta klubu izveidē.

Aicinām ikvienu interesentu uz Eksporta kluba pirmo tikšanos 3. maijā, Ozolniekos, LLKC lielā zāle, Rīgas iela 34, Ozolnieki.

Eksporta klubu mērķis ir palīdzēt gūt nepieciešamās zināšanas ne vien tiem, kas jau gatavi savu produkciju eksportēt, bet arī tiem, kuri par eksportu domā tikai nākotnes formā.

Eksporta klubos bez dalības maksas varēs piedalīties ikviens – mākslinieki, mājražotāji, amatnieki, lauksaimnieki, visi tie, kas plāno uzsākt uzņēmējdarbību, jau esoši uzņēmēji un citi interesenti. Tikšanās katrā no norises vietām paredzēta reizi mēnesī – otrdienās.

Pašlaik Eksporta klubu programma izstrādāta desmit mēnešiem, katrā izpētot konkrētu tēmu, kā arī katrā tikšanās reizē līdztekus ziņojumiem minētajās tēmās, praktiskajā eksporta un uzņēmējdarbības pieredzē dalīsies arī uzņēmēji.

Pirmajā tikšanās reizē Ozolniekos piedāvātā tēma ir - Uzņēmuma kapacitātes analīze, lektors Vladimirs Ivanovs, Starptautiskās Projektu vadības asociācijas pārstāvis, savukārt eksporta tirgu apgūšanas pieredzē dalīsies SIA “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” eksporta direktore Ieva Jonsone.

Aicinām izmantot šo iespēju un saskatīt jaunas attīstības iespējas savai uzņēmējdarbībai!

Pieteikšanās un sīkāka informācija:

Līga Švānberga, Lauku partnerība “Lielupe”, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., 26399946

Raksta pielikumi
Download this file (Info_medijiem_Lauku_ekporta_klubi.docx)Informācija medijiem[ ]109 kB
Download this file (programma_03.05.2016.docx)3. maija darba kārtība[ ]123 kB
Submit to FacebookSubmit to Twitter