Aktīvi lauku iedzīvotāji - teritorijas attīstības virzītājspēks!

Jau otro gadu pēc kārtas Jelgavas novada pašvaldība iedzīvotājiem organizē biznesa ideju konkursu “Esi uzņēmējs Jelgavas novadā” ar mērķi motivēt iedzīvotājus realizēt savas biznesa idejas jaunu produktu vai pakalpojumu radīšanai un sniegt pašvaldības atbalstu fizisku personu biznesa ideju realizācijai, kā arī sekmēt jaunu komersantu (saimnieciskās darbības veicēju) veidošanos Jelgavas novadā.

Līdz 2016. gada 9. septembrim, aizpildot vienotu pieteikuma formu, Jelgavas novada iedzīvotāji aicināti pieteikties biznesa ideju konkursam. Konkurss noritēs divās kārtās. Lai piedalītos konkursa pirmajā kārtā, nepieciešams aizpildīt pieteikumu un savas idejas aprakstu. Biznesa idejas izvērtēs kompetenta ekspertu žūrija, labākās atlasot dalībai konkursa otrajā kārtā, kad dalībniekiem tās būs jāprezentē.

Konkursa īstenošanai tiek piešķirts finansējums 6000 EUR apmērā. Jāatzīmē, ka viens pretendents drīkst pieteikt tikai vienu ideju. Kopumā konkursā tiks atbalstītas ne vairāk kā sešas biznesa idejas, piešķirot katrai idejai ne vairāk kā EUR 1500. Uzvarētājiem savas idejas īstenošana jāuzsāk 30 darba dienu laikā pēc paziņojuma saņemšanas, reģistrējot savu uzņēmumu Valsts ieņēmuma dienestā vai Uzņēmuma reģistrā.

Konkursā nevar piedalīties jau nodibināti uzņēmumi, biedrības, nevalstiskās organizācijas un citas juridiskas personas.

Ar konkursa nolikumu un tā pielikumiem var iepazīties Jelgavas novada pašvaldības mājas lapā http://www.jelgavasnovads.lv/lv/aktualitates_26/?nid=4312&yearID=2016&monthID=04&dayID=04, vai sazinoties ar uzņēmējdarbības atbalsta projektu vadītāju Sandu Lakutijevsku, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., tālr. 63048487 vai 29558505.

Submit to FacebookSubmit to Twitter