Aktīvi lauku iedzīvotāji - teritorijas attīstības virzītājspēks!

Biedrība Lauku partnerība "Lielupe" izsludina atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanas 2. kārtu Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas Jelgavas un Ozolnieku novados ieviešanai. Kārta tiek izsludināta Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma 19.2. "Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju" aktivitātē 19.2.1. "Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas".

Projektu iesniegumu pieņemšana tiek izsludināta Rīcībā Nr.1."Atbalsts nelauksaimnieciskās uzņēmējdarbības, t.sk. lauksaimniecības produktu pārstrādes, lauku tūrisma un amatniecības attīstībai”, kopējais pieejamais finansējums 400 000 EUR.

Projektu iesniegumus varēs iesniegt no 2016. gada 21. oktobra līdz 2016. gada 21. novembrim Lauku atbalsta dienesta Elektroniskās pieteikšanās sistēmā https://eps.lad.gov.lv/login vai parakstot pieteikumu ar drošu elektronisko parakstu un apliecinot ar laika zīmogu Elektronisko dokumentu likumā noteiktajā kārtībā, var iesniegt nosūtot uz Lauku atbalsta dienesta e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Projekta iesniegumus papīra formātā varēs iesniegt Lauku partnerībā "Lielupe", Krišjāņa Barona ielā 40, Jelgavā.

Atbalsta pretendenti: juridiska persona, privātpersona, zemnieku saimniecība, biedrības un nodibinājumi, individuālais komersants, vietējā pašvaldība. Leader atbalsts netiek piešķirts uzņēmumiem, kuru iepriekšējā gada apgrozījums pārsniedz 70 000 EUR.

Konsultācijas par projekta iesniegumu sagatavošanu partnerības birojā Kr. Barona ielā 40, iepriekš piesakoties pa tālr. 26399946 vai e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Visa informācija par projektu iesniegšanas nosacījumiem un vērtēšanas kritēriji pieejama www.partneribalielupe.lv sadaļā Leader 2014-2020 http://www.partneribalielupe.lv/index.php/leader2020.

Submit to FacebookSubmit to Twitter