Aktīvi lauku iedzīvotāji - teritorijas attīstības virzītājspēks!

Jelgavas novada pašvaldība topošajiem un jaunajiem uzņēmējiem 29.novembrī Jelgavā rīko bezmaksas informatīvu pasākumu "Biznesa iespēju un iedvesmas diena”.

Pasākumā interesenti vienuviet varēs uzzināt pašu svarīgāko biznesa uzsācējiem jeb koncentrētus piedāvājumus par visdažādākajiem atbalsts mehānismiem - par finansējuma saņemšanas un ES fondu projektu sniegtajām iespējām, radošumu un inovācijām mazajā uzņēmējdarbībā, valsts un pašvaldības atbalstu biznesa uzsākšanai. Tāpat pasākumā būs iespēja dzirdēt uzņēmēja veiksmes stāstu, kas ,noteikti iespēju ziņā, pozitīvi pārsteigs ikvienu interesentu. Par sadarbības, inovāciju un biznesa uzsākšanu savā pieredzē dalīsies LLU tehnoloģiju un zināšanu pārneses centra pārstāvji, kuru paspārnē izauguši tādi zināmi produkti kā „Milzu! Graudaugu pārslas”, „Rūdolfa biezeņi”, „Nissi”, „Garden Snack” u.c

Pasākuma pirmajā daļā tiks apsveikti Jelgavas novada biznesa ideju konkursa” Esi uzņēmējs Jelgavas novadā” uzvarētāji, šogad konkursā ir seši finālisti jeb seši jauni uzņēmēji.

Biznesa iespēju un iedvesmas diena” notiks 29.novembrī Ģ.Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā Jelgavā, Akadēmijas ielā 10, plkst. 10:00 – 15:00.

Pasākumā laikā notiks kontaktu birža, kurā ikviens interesents varēs noskaidrot sev aktuālo par piedāvātajām atbalsta iespējām un risinājumiem biznesa uzsākšanai un veiksmīgai turpināšanai. Kontaktu biržā varēsiet satikt pārstāvjus no: Latvijas lauku konsultāciju centra, Lauku partnerības “Lielupe”, Lauku atbalsta dienesta, Zemgales uzņēmējdarbības centra, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, LLU tehnoloģiju un zināšanu pārneses centra, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, Jelgavas Biznesa inkubatora, ALTUM un Nordea bankas.

Jaunums Jelgavā, bet jau ierasta lieta pasaules mēroga biznesa vidē –“SPEED NETWORKING” jeb kontaktu pēcpusdiena, kas tiks organizēta visiem interesentiem pasākuma noslēgumā dodot iespēju neformālā gaisotnē dibināt jaunus kontaktus vai dalīties pieredzē. Visi interesenti ir aicināti piedalīties!

Dalībai šajā pasākumā Jums ir nepieciešams paņemt vien savu vizītkarti un atbildi uz trīs pavisam vienkāršiem jautājumiem: 1) Kas Tu esi? 2) Kādu klienta problēmu Tu vari atrisināt? 3) Kā un kur Tevi var atrast? Par pārējo uzzināsiet, atnākot uz pasākumu. “SPEED NETWORKING” pasākuma rezultātā interesenti būs ieguvušu jaunus un ,bez šaubām ,biznesa vidē nozīmīgus kontaktus, kurus tālāk jau varēs izmantot veiksmīgai biznesa attīstībai.

Pasākumu moderēs – Valdis Melderis.

Pasākuma reģistrācijas forma pieejama šeit: https://goo.gl/f...

Pasākuma programma pieejama šeit: http://www.jelgavasnovads.lv/...

Sīkāka informācija par pasākumu pieejama Jelgavas novada pašvaldībā (Sanda Lakutijevska, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., tālr.: 63048487).

Raksta pielikumi
Download this file (Biznesa_iespeju_diena_2016-11-29_dienas kartiba.pdf)Dienas kārtība[ ]403 kB
Submit to FacebookSubmit to Twitter