Aktīvi lauku iedzīvotāji - teritorijas attīstības virzītājspēks!

Biedrībai "Ozolnieku airēšanas klubs" apstiprināts Leader projekts, kas paredz Ozolniekos attīstīt laivu iznomāšanas pakalpojumu un airētapmācību pieaugušajiem. Šobrīd Ozolnieku airēšanas klubs ir vienīgais laivošanas un ūdenstūrisma popularizētājs Ozolnieku novadā. Līdz šim ir izpētīti un sagatavoti vairāki interesanti laivošanas maršruti Ozolnieku novadā un Jelgavas pilsētā, tiek sniegts laivu iznomāšanas pakalpojums un laivu vadīšanai nav nepieciešamas priekšzināšanas un ar tām var laivot visa ģimene.

Realizējot projektu biedrība plānot attīstīt laivu iznomāšanas pakalpojumu, tiks iegādātas laivas, airi, drošības vestes, piekabe laivu pārvietošanai, tenti pasākumu bāzes vietas veidošanai, noliktavas konteiners laivu un aprīkojuma uzglabāšanai. Plānots izveidot darba vietu, tiks iegādāts un novietots biroja konteiners, darbinieks veiks laivu un aprīkojuma nomas administrēšanu, pasākumu plānošanu, instruktora un gida pakalpojumu sniegšanu.

Projektā tiks uzsākts jauns pakalpojums - specializētu maršrutu izstrāde un vadīšana, pieaugušo airētapmācība, kā arī laivu un aprīkojuma remonta pakalpojumu sniegšana.

Projekta kopējais finansējums ir 24996,38 EUR, no kura piešķirtais ELFLA finansējums sastāda 17497,47 EUR.

"Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests"

Submit to FacebookSubmit to Twitter