Aktīvi lauku iedzīvotāji - teritorijas attīstības virzītājspēks!

Lauku partnerības "Lielupe" 1. kārtas projektu konkursā uzņēmējdarbības atbalstam apstiprināts atbalstīts Lolitas Duges iesniegtais projekts “Jauna pakalpojuma - izglītošanās tūre, izveidošana un attīstīšana”.

Mājražotāja Lolita Duge Vilces pagastā savu darbību uzsāka 2013. gadā, kad tika iestādītas pirmās piparmētras, gatavotas piparmētru tējas un sīrupi. Trīs gadu laikā, mērķtiecīgi virzoties, ir tapuši jauni produkti, kā piemēram – garšīgi un gaisīgi bezē cepumi un zefīri. Pa šo laiku Lolitas Duges “Piparmētru namiņš” ir kļuvis par iecienītu vietu izzinošām ekskursijām un tēju degustācijām un lielāku grupu uzņemšanai kļuvis pa šauru.

Projekta mērķis ir popularizēt piparmētru, mētru produktus un ieinteresēt sabiedrību uzlabot savu veselību, pievēršot uzmanību dzērieniem-tējām.

Piparmētru namiņā ir iespējams uzņemt viesus nelielās grupās līdz 14 cilvēkiem, lielākām grupām tiek izmantota saimniecības ēka. Realizējot projektu tiks uzlabotas iespējas izzinošo ekskursiju un degustāciju organizēšanai saimniecības ēkā, tiks iegādāti pārvietojami krēsli, gāzes apsildes lampas, kā arī dators un projektors prezentācijām.

Projekta kopējais finansējums 2930.43 EUR, tajā skaitā ELFLA līdzfinansējums 2051.30 EUR.

"Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests"

Submit to FacebookSubmit to Twitter