Aktīvi lauku iedzīvotāji - teritorijas attīstības virzītājspēks!

Jau trešo gadu pēc kārtas Jelgavas novada pašvaldība izsludina biznesa ideju konkursu "Esi uzņēmējs Jelgavas novadā", aicinot pieteikties novada teritorijā deklarētas fiziskas personas un uzņēmumus, kuru darbība reģistrēta Jelgavas novada administratīvajā teritorijā ne ilgāk par 18 mēnešiem.

Konkursa mērķis ir veicināt uzņēmējdarbības vides attīstību novadā, sekmēt darba vietu radīšanu, jaunu preču un pakalpojumu veidošanu, kā arī sekmēt  jaunu uzņēmumu veidošanos Jelgavas novadā.

Kopējais konkursa finansējums ir 6000 EUR, vienam pretendentam piešķirot ne vairāk kā 1500 EUR.

Pieteikumi, atbilstoši konkursa nolikuma prasībām, iesniedzami personīgi vai nosūtot kā ierakstītu sūtījumu Jelgavas novada pašvaldībai, Pasta ielā 37, Jelgavā līdz 2017. gada 29. septembrim.

Konkursa nolikumu, pieteikuma anketu un papildus informāciju skatīt šeit:

http://www.jelgavasnovads.lv/lv/uznemejdarbiba/jaunumi/13514/piesaki-savu-ideju-biznesa-konkursam-esi-uznemejs-jelgavas-novada/

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar Jelgavas novada pašvaldības  Attīstības nodaļas uzņēmējdarbības atbalsta projektu vadītāju Sanda Lakutijevska pa tālruni 29558505, e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai personīgi Jelgavas novada pašvaldības attīstības nodaļā, Lielā ielā 5/7, Jelgavā.

Submit to FacebookSubmit to Twitter