Aktīvi lauku iedzīvotāji - teritorijas attīstības virzītājspēks!

Laikā, kad zirgs vairs nav tikai palīgs dažādu lauksaimniecības darbu veikšanai, aktuāls kļūst jautājums -  kā būt inovatīvam un konkurētspējīgam zirgkopības nozarē!

Notiek pāreja no tradicionālā zirgu pielietojuma lauksaimniecībā, ciltsdarbā un sportā uz plašāku, ar zirgiem saistītu pakalpojumu piedāvājuma attīstību un jaunu uzņēmējdarbības ideju meklējumiem. Zirgkopības nozare kļūst pieejamāka daudz plašākam cilvēku lokam, kuri novērtē zirgu kompāniju!

Aicinām Tevi uz pasākumu – diskusiju par to, kā būt inovatīvam zirgkopības nozarē! Dalīsimies pieredzē, apkoposim grūtības ar ko visbiežāk nākas staļļiem saskarties un radīsim jaunas idejas!

Pasākuma norises laiks: 16.08.2017 plkst. 10:00-14:00

Vieta:  "Aitiņlauvas", Valgundes pagasts, Jelgavas novads www.aitinlauvas.lv

Pieteikties līdz 11. augustam uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., vai pa tel. 26399946

Pasākums ir bez maksas!

Pasākumu organizē BDR “Partnerība laukiem un jūrai” sadarbībā ar BDR “Daugavkrasts”, BDR “Ropažu un Garkalnes partnerība”, BDR ”Lauku partnerība Lielupe”, BDR “Stopiņu un Salaspils partnerība”

Raksta pielikumi
Download this file (Darba_kartiba16082017.doc)Darba kārtība[ ]127 kB
Submit to FacebookSubmit to Twitter