Aktīvi lauku iedzīvotāji - teritorijas attīstības virzītājspēks!

Lai veicinātu jauniešu iesaisti nevalstisko organizāciju darbībā un kvalitatīvāku jauno lauksaimnieku komunikāciju biedrība “Latvijas Jauno zemnieku klubs” aicina visus interesentus uz atvērto durvju dienu. Pasākums notiks 8. oktobrī pulksten 19:00 biedrības birojā Krišjāņa Barona ielā 40, Jelgavā, 210. kabinetā. Atvērto durvju dienas ietvaros Jauno zemnieku klubs (JZK) piedāvās iespēju uzzināt:

  • kas ir biedrība un kādi ir tās galvenie darbības virzieni?
  • ar ko biedrība nodarbojas ikdienā?
  • kādi ir galvenie biedrības rīkotie pasākumi un kā jaunieši var iesaistīties biedrības ikdienas aktivitātēs?
  • Kas ir jauniešu izaugsmes forums “Solis 2019” un kā tam pieteikties?
  • Kas ir kopējā lauksaimniecības politika (KLP) un kādēļ tā ir tik būtiska?

Atvērto durvju dienas neoficiālajā daļā būs iespēja iesaistīties dažādās iepazīšanās aktivitātēs, apmainīties ar kontaktiem, saturīgi pavadīt vakaru un gūt jaunus priekšstatus par jauniešu pilsonisko aktivitāti un iespējām ikkatram līdzdarboties!

Biedrības pārstāvji laipni sagaidīs ikvienu interesentu, būs silta tēja/kafija, kārumi un atvērta atmosfēra, kuru nodrošinās Jauno zemnieku kluba entuziasti! Uz tikšanos!

Vairāk informācijas t.26619432 vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Informāciju sagatavoja: Liene Ekša, "Latvijas Jauno Zemnieku kluba" izpilddirektore
Mob. +37126619432, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., www.jzk.lv

Biedrība "Lauku partnerība Lielupe"
Lielā iela 5/7, 6. stāvs,
Jelgava, Latvija, LV-3001

Darba laiks: P.,T. 9:00-12:00; O., C. 15:00-17:00.
lielupe[at]partneribalielupe.lv
26399946
facebook.com/partneribalielupe

Kontakti