Aktīvi lauku iedzīvotāji - teritorijas attīstības virzītājspēks!

Lai stiprinātu kopienas pagastos, piedāvājam ikvienam Jelgavas novada iedzīvotājam līdz šim nebijušā veidā satikties, lai izzinātu, radoši pavadītu laiku un rastu iedvesmu kopīgi īstenot idejas savā ciemā.

Kā tas notiks? Iedzīvotāju tikšanās norisināsies neformālā gaisotnē-spēles veidā. Spēles dalībnieki būs viena komanda un dosies cauri piecām, tematiskām stacijām, risinās āķīgus uzdevumus, pētīs un analizēs faktus par savu pagastu, apkopos un uzdos savus jautājumus kādam no Domes deputātiem, iedvesmosies jaunām idejām un vienosies par kopīgu ideju, ko paši īstenos savā pagastā.

Iedzīvotāju līdzdalības spēle norisināsies martā, aprīlī un maijā, visos Jelgavas novada pagastos. Iedzīvotāji ir aicināti pievienoties un īstenot kopīgi idejas tieši savā pagastā.

Pirmās spēles marta mēnesī notiks Lielplatonē, Valgundē un Vircavā. Ja esi šo pagastu iedzīvotājs, piesakies dalībai spēlē savā pagastā šeit https://ej.uz/speleAKApieteikums

Pieteikšanās dalībai spēlē pārējos Jelgavas novada pagastos tiks izziņota atsevišķi! Seko līdz informācijai www.kopdare.lv vai @projektsKopdare

Nāc ar savu ideju un īstenosim to kopā!

Biedrība "Lauku partnerība Lielupe"
Lielā iela 5/7, 6. stāvs,
Jelgava, Latvija, LV-3001

Darba laiks: P.,T. 9:00-12:00; O., C. 15:00-17:00.
lielupe[at]partneribalielupe.lv
26399946
facebook.com/partneribalielupe

Kontakti