Aktīvi lauku iedzīvotāji - teritorijas attīstības virzītājspēks!

Europe Direct Informācijas centrs Jelgavā sadarbībā ar Lauku partnerību „Lielupe” 2014. gada 19. decembrī plkst. 14.00 Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā Svētes ielā 33, Jelgavā organizē semināru „Leader projektu ieguldījums vietējo produktu attīstībā Jelgavas un Ozolnieku novados”. Semināra laikā dalībnieki tiks informēti par ES aktualitātēm 2015. gadā, ES fondu līdzekļu ieguldījumu vietējo produktu attīstībai un uzņēmējdarbības veicināšanai Jelgavas un Ozolnieku novados, kā arī par plānoto ES atbalstu nākošajā plānošanas periodā. Jelgavas novada pašvaldības un Jelgavas reģionālais tūrisma informācijas centra pārstāvji iepazīstinās ar pašvaldību sniegto atbalstu vietējo produktu attīstībai un popularizēšanai.

Seminārā tiks prezentētas divas lauku saimniecības, kuras attīstījušās un uzsākušas vietējo produktu ražošanu piesaistot ES fondu līdzekļus. Pasākumā noslēgumā tiks prezentēta Lauku partnerības „Lielupe” un Jonišķu rajona partnerības sadarbības projektā izdotā grāmata „Zemgaļu receptes”.

Laipni aicināti piedalīties!

Dalību pieteikt līdz 18. decembrim uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., vai pa tel. 26399946.

Raksta pielikumi
Download this file (darba_kartiba19.12-2.pdf)Darba kārtība[ ]149 kB
Submit to FacebookSubmit to Twitter