Biedrība Lauku partnerība "Lielupe" izsludina atklātu projektu iesniegumu pieņemšanas nepārtraukto kārtu

ELFLA intervences "Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju, tostarp sadarbības aktivitātes un to sagatavošana" (LA19) aktivitātē "Kopienu spēcinošas un vietas attīstību sekmējošas iniciatīvas"

Projektu iesniegumu pieņemšana tiek izsludināta rīcībā R5 “Sabiedriskās aktivitātes” ar kopējo pieejamo finansējumu 40 000 EUR.

Projektu iesniegumus varēs iesniegt no 2024. gada 29. maija līdz iesniegto projektu kopējais pieprasītais publiskais finansējums sasniegs 80 % no pieejamā finansējuma. Lauku atbalsta dienesta Elektroniskās pieteikšanās sistēmā https://eps.lad.gov.lv/login.

Atbalsta pretendenti:

  • biedrības un nodibinājumi, fiziskas personas, reliģiskas organizācijas un pašvaldība;

  • fiksētās summas maksājumam “Jauniešu iniciatīvas” - pašvaldība, jaunatnes organizācija, biedrība vai nodibinājums, kas veic darbu ar jaunatni.

Rīcībā tiks atbalstīti tikai tie projekti, kuri saistīti ar telpu iekārtošanu, pamatlīdzekļu iegādi, sabiedriskām aktivitātēm un mācībām.

Informācija par rīcības R5 atbalsta saņemšanas nosacījumiem un projektu iesniegumu vērtēšanas kritērijiem: https://www.partneribalielupe.lv/index.php/leader-2023/izsludinatas-kartas/riciba-r5-sabiedriskas-aktivitates

Konsultācijas un papildu informācija biedrībā Lauku partnerība “Lielupe”, Jāņa Asara iela 21, Jelgava, tel. 26399946, 25502151, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Seminārs par sabiedriskā labuma projektu sagatavošanu notiks 2024. gada 14.maijā plkst. 10.00. Zemgales uzņēmējdarbības centra, Koprades telpā, 2.stāvā, Jāņa Asara ielā 21, Jelgavā.

Semināra darba kārtība un reģistrēšanās forma pieejama šeit: https://ej.uz/Pieteikums_seminaram_Leader_sab_aktivitates

Pieslēgšanās saite  semināram attālināti: https://us06web.zoom.us/j/82600154806?pwd=f5zscHQdtDdmXz3pEtmmDbCAIhQAav.1
Meeting ID: 826 0015 4806  Passcode: 788621

Informatīvā semināra ieraksts un prezentācija pieejami šeit https://failiem.lv/u/tjp5zqwqrj