Aktīvi lauku iedzīvotāji - teritorijas attīstības virzītājspēks!

Biedrība “Ozolnieku roņi” realizēja projektu „Brīvdabas peldbaseina izveide Ozolnieku ezerā”, pieejams peldēšanai visu gadu.

Projektā tika uzstādītas laipas, sastatņu un pontonu komplekts. Biedrība "Ozolnieku roņi", kas ir ziemas peldēšanas kustības aizsācējs Latvijā, ar projekta realizāciju vēlējās piesaistīt gan vietējos iedzīvotājus, gan arī viesus no citiem reģioniem un pat citām valstīm peldēt Ozolnieku ezerā arī rudens, ziemas un pavasara sezonā.

Projekta pieteikums sagatavots un guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības Lauku partnerība “Lielupe” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas Jelgavas un Ozolnieku novadiem 2014.—2020. gadam izsludinātajā konkursā. Projekts īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu 19498.23 EUR un Ozolnieku novada domes līdzfinansējumu 2166.47 EUR. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrē Lauku atbalsta dienests.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai (ELFLA) pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē šeit.

Vairāk informācijas par projektu „Brīvdabas peldbaseina izveide Ozolnieku ezerā” un projekta īstenotājiem Facebook profilā Ozolnieku roņi.

Vairāk informācijas par atbalsta saņemšanas nosacījumiem Lauku partnerības “Lielupe” mājas lapā.

"Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests"

Submit to FacebookSubmit to Twitter