Aktīvi lauku iedzīvotāji - teritorijas attīstības virzītājspēks!

Projekts “Izšūšanas un trikotāžas iekārtas”

Projekts „Izšūšanas un trikotāžas iekārtas” īstenots ar mērķi uzsāk savu patstāvīgu darbību šūšanas un izšūšanas jomā. Projektā tika iegādāta VR Brother izšūšanas un plakanšuves trikotāžas šujmašīnas izšūšanas un šūšanas pakalpojumu piedāvāšanai.

Projektu īsteno Mudīte Ērenfrīde Dinsberga.

Lasīt tālāk ...

Projekts „CNC frēzēšanas un gravēšanas iekārtas iegāde”

Projekts „CNC frēzēšanas un gravēšanas iekārtas iegāde” īstenots ar mērķi izgatavot vairāk kāpnes īsākā laika posmā, optimizējot izdevumus, un līdz ar to klientiem būs iespēja piedāvāt konkurētspējīgāku cenu. Kā arī uzsākt jaunu produktu ražošanu.

Projekta ietvaros tika Projektā tika iegādāts aprīkojums- CNC frēzēšanas un gravēšanas iekārta.

Lasīt tālāk ...

Projekts „Ražošanas attīstība SIA ML koks”

Projekts „Ražošanas attīstība SIA ML koks ” īstenots ar mērķi jaunu produktu un pakalpojumu radīšana, esošo produktu un pakalpojumu attīstīšana, to realizēšana tirgū un kvalitatīvu darba apstākļu radīšana. Projektā tika iegādāts granulu prese, frēzmašīna, biezumēvele.

SIA ML Koks ieguvis Latvijas biškopības sertifikātu bišu inventāra ražošanā, tas ir kļuvis par tikai otro sertificēto šāda veida nišas produkcijas ražotāju Latvijā, jau šobrīd ir liels pieprasījums pēc šāda veida produkcijas.

Lasīt tālāk ...

Projekts „Foto tehnikas iegāde”

Projekts „Foto tehnikas iegāde” īstenots ar mērķi paplašināt uzņēmuma SIA RichMedia pakalpojumu klāstu, nodrošinot ar fotostudiju saistītu pakalpojumu Jelgavas novada Staļģenē, īstenojot individuālas, grupu, korporatīvās vai ģimeņu foto sesijas. Foto sesijas mājdzīvniekiem, kur no gada veiksmīgākajiem attēliem/modeļiem ik gadu tiek veidots unikāls kalendārs. Kā arī tiktu nodrošinātas studijas vai izbraukuma foto sesijas citu Jelgavas novada uzņēmumu ražotajai produkcijai,kur iegūtās fotogrāfijas tālāk izmantojamas mārketinga un reklāmas nolūkos.

Lasīt tālāk ...

Projekts „Aprīkojuma iegāde higiēnas prasību nodrošināšanai”

Projekts „Aprīkojuma iegāde higiēnas prasību nodrošināšanai” īstenots ar mērķi - nodrošināt higiēnas - sanitārās prasības ražošanas uzņēmuma darbiniekiem un tūrisma pakalpojuma saņēmējiem. Projektā tika iegādātas 2 biotualetes .

Pieaugot tūristu ieinteresētībai par „Piparmētru namiņa” darbību, garšas, smaržas un apkārtni, radās nepieciešamība pēc jaunām mobilajām tualetēm, līdz šim esošā ir stipri nolietojusies , projekts noslēdzās 10.10.2017.

Lasīt tālāk ...