Projekta "Makšķerēšanas tūrisma pakalpojuma radīšana" īstenošanas mērķis -  attīstīt makšķerēšanas tūrismu, kas tiek balstīts uz makšķernieka izglītošanu par saudzīgu attieksmi pret dabu un selektīvu makšķerēšanu. Sniegt makšķerēšanas pakalpojumu, upēs, kurās nav iespējams pārvietoties ar lielām makšķernieku laivām un iekšdedzes motoriem.

Projekta „Rokdarbu sagatavju ražošana un dekora veidošanas meistarklases” īstenošanas mērķis: Līdz 2022 gada Decembra beigām, radīt Jelgavas novadā jaunu produktu: koka un saplākšņa dekorējamās sagataves rokdarbiem, pārdot produktu tiešsaiste un klātienē, Latvijā un arī ārpus Latvijas, kā arī radīt jaunu pakalpojumu Jelgavas novadā: radošās, mazā dekora, meistarklases, izmantojot mūsu radītās dekorējamās sagataves. Un nodrošināt klientiem mēbeļu atjaunošanas pakalpojumu, tādējādi veicinot novadā aprites ekonomiku.

Projekta „Inovatīvie uzlabojumi zirgu turētājiem un jātniekiem Jelgavas novadā” īstenošanas mērķis - nodrošināt mūsdienīgu, savlaicīgu veterinārmedicīnisko diagnostiku mājdzīvniekiem un produktīvajiem mājlopiem.

Projektā tika iegādāta pārnēsājamā ultrasonogrāfijas iekārta, ar kuras palīdzību ir iespējams diagnosticēt agrīno grūsnību jau 21.-25. dienā, ko manuāli var izdarīt tikai 58.-65. dienā, tas dod iespēju ātrāk novērst neauglības radītos ekonomiskos zaudējumus produktīvajiem mājlopiem- govīm, aitām, ķēvēm. Ir iespējams laikus diagnosticēt augļus- dvīņus, kas ir svarīgi aitu audzētājiem, lai tās savlaicīgi grupētu pēc jēru skaita un varētu nodrošināt pilnvērtīgu ēdināšanu.

Projekta „Aprīkojuma iegāde masāžas kabinetam” īstenošanas mērķis -  nodrošināt mūsdienīgus veselības aprūpes pakalpojumus lauku iedzīvotājiem, paplašināt pieejamo pakalpojumu veidus, veidot ergonomisku vidi gan pakalpojumu saņēmējiem, gan pakalpojuma sniegšanai, novērtēt dažādu masāžas veidu efektivitāti un ietekmi uz organismu.

Projekta „Ogu pārstrādes attīstība zs Pasakas īstenošanas  īstermiņa mērķis - ir uzsākt zemeņu un aveņu sublimēšanu, radot inovatīvus produktus Jelgavas novadā. Ogu pārstrāde nodrošinās izaudzēto ogu maksimāli efektīvu izmantošanu bez produkcijas zudumiem, radīs pievienoto vērtību produkcijai, pagarinās produkta realizācijas laiku, nodrošinot saimniecības ieņēmumus visa gada garumā. Lai sasniegtu īstermiņa mērķi, projekta ietvaros tika iegādāta moduļu ēka, kas tika aprīkota atbilstoši Pārtikas veterinārā dienesta prasībām ogu pārstrādes veikšanai un iegādātas ogu sublimācijas iekārtas ogu pārstrādes procesa veikšanai.

Biedrība "Lauku partnerība Lielupe"
Lielā iela 5/7, 6. stāvs,
Jelgava, Latvija, LV-3001

Darba laiks: P.,T. 9:00-12:00; O., C. 15:00-17:00.
lielupe[at]partneribalielupe.lv
26399946
facebook.com/partneribalielupe

Kontakti