Aktīvi lauku iedzīvotāji - teritorijas attīstības virzītājspēks!

Projekts „Foto tehnikas iegāde” īstenots ar mērķi paplašināt uzņēmuma SIA RichMedia pakalpojumu klāstu, nodrošinot ar fotostudiju saistītu pakalpojumu Jelgavas novada Staļģenē, īstenojot individuālas, grupu, korporatīvās vai ģimeņu foto sesijas. Foto sesijas mājdzīvniekiem, kur no gada veiksmīgākajiem attēliem/modeļiem ik gadu tiek veidots unikāls kalendārs. Kā arī tiktu nodrošinātas studijas vai izbraukuma foto sesijas citu Jelgavas novada uzņēmumu ražotajai produkcijai,kur iegūtās fotogrāfijas tālāk izmantojamas mārketinga un reklāmas nolūkos.

Projektā tika iegādāts fotostudijas aprīkojums: studijas gaismas ar statīviem, griestu sliežu sistēma, studijas gaismu stiprināšanai pie pantogrāfiem, fonu ruļļu turētāju komplekts, ar pieciem dažādu krāsu papīra fona ruļļiem, kā arī produktu foto galds ērtai un kvalitatīvai produktu foto sesiju organizēšanai.

Kopš projekta īstenošanas ir noorganizētas jau vairākas tematiskas foto sesijas, kas bija veltītas gan ģimenēm, gan suņiem un to saimniekiem. Un šobrīd fotostudijā ir iekārtota Ziemassvētku tematika, lai ikvienam būtu iespēja sevi iemūžināt mūsu radītajā Ziemassvētku pasakā. Piedāvājumā ietilpst foto sesija līdz 30 minūtēm un drukātas apsveikuma kartītes ar veiksmīgāko fotogrāfiju, lai Ziemassvētkos apsveiktu savus mīļos mazliet sirsnīgāk, nekā citreiz.

Projektu īstenoja SIA RichMedia.

Projekta pieteikums sagatavots un guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības Lauku partnerība “Lielupe” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas Jelgavas un Ozolnieku novadiem 2014.—2020. gadam izsludinātajā konkursā. Projekts īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu 1829,84EUR un 784,22 EUR līdzfinansējumu. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrē Lauku atbalsta dienests.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai (ELFLA) pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē šeit.

Vairāk informācijas par projekta „Foto tehnikas iegāde” īstenotajām foto sesijām apskatāma www.skiperastudija.lv, savukārt par projekta īstenotājiem plašāka informācija atrodama uzņēmuma mājas lapā www.richmedia.lv.

Vairāk informācijas par atbalsta saņemšanas nosacījumiem Lauku partnerības “Lielupe” mājas lapā.

"Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests"

Submit to FacebookSubmit to Twitter