Aktīvi lauku iedzīvotāji - teritorijas attīstības virzītājspēks!

Projekta “Kraukšķīgu pupu uzkodu “Pupuchi” ražošanas attīstība” Nr.16-06-AL03-A019.2101-000040 īstenošanas mērķis - uzsākt jauna inovatīva produkta ražošanu, kura ražošanai galvenokārt tiek izmantotas izejvielas no vietējiem zemniekiem. Tādējādi produktīvi izmantojot vietējos resursus un veicinot vietējās ekonomikas attīstību. Projekta ietvaros tiks iekārtotas pupu kraukšķu ražošanas un glabāšanas telpas, aprīkojot tās ar efektīvām, ražošanas jaudas palielinošām iekārtām. Projektā tika iegādāta konveijera tipa krāsns, darba galdi un plaukti no nerūsējošā tērauda, trauku mazgājamā mašīna ar īsu un efektīvu mazgāšanas ciklu, profesionāls tvaika nosūcējs, un veikti būvniecības darbi telpu pielāgošanai, lai nodrošinātu inovatīva produkta, pupu kraukšķa, ražošanu.

Projektu īsteno SIA Zekants

Projekta pieteikums sagatavots un guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības Lauku partnerība “Lielupe” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas Jelgavas un Ozolnieku novadiem 2014.—2020. gadam izsludinātajā konkursā. Projekts īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu 13 887,30 EUR un SIA Zekants līdzfinansējumu 5 951,70 EUR. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrē Lauku atbalsta dienests.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai (ELFLA) pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē šeit.

Vairāk informācijas par projektu “Kraukšķīgu pupu uzkodu “Pupuchi” ražošanas attīstība” un projekta īstenotājiem šeit.

Vairāk informācijas par atbalsta saņemšanas nosacījumiem biedrības Lauku partnerība “Lielupe” mājas lapā.

Biedrība "Lauku partnerība Lielupe"
Lielā iela 5/7, 6. stāvs,
Jelgava, Latvija, LV-3001

Darba laiks: P.,T. 9:00-12:00; O., C. 15:00-17:00.
lielupe[at]partneribalielupe.lv
26399946
facebook.com/partneribalielupe

Kontakti