Aktīvi lauku iedzīvotāji - teritorijas attīstības virzītājspēks!

Projekta „Mazās alus darītavas “Kalēju Alus” izveide” īstenošanas mērķis alus darītavas izveide un Kalēju alus komerciālas ražošanas uzsākšana. Projektā tika iegādāts aprīkojums alus vārīšanai un raudzēšanai.

Projektu virza alus darīšanas entuziasti, kas savu hobiju attīstījuši jaunā līmenī.

Pasaulē, kur var atrast vairāk kā 100 dažādus alus pamat stilus, veikalu plauktos pārsvarā var atrast vien dažus. Interese nobaudīt un izprast tik dažādo alus pasauli pamudināja izveidot savu alus darītavu. Visdažādākās garšas un krāsas. Nerimstošā interese radīt jaunas, interesantas un garšīgas alus šķirnes – tās ir vadlīnijas, kas motivē attīstīties gan radoši, gan tehniski. Augstās tehnoloģijas satiekas ar radošu izzināšanas un veidošanas prieku – tā var raksturot šos alus darītājus, projektu un tā rezultātu.

Projektu īsteno Fermentum SIA

Projekta pieteikums sagatavots un guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības Lauku partnerība “Lielupe” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas Jelgavas un Ozolnieku novadiem 2014.—2020. gadam izsludinātajā konkursā. Projekts īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu 17500,- EUR un Fermentum SIA līdzfinansējumu 11282,- EUR. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrē Lauku atbalsta dienests.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai (ELFLA) pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē šeit.

Vairāk informācijas par projektu „Mazās alus darītavas “Kalēju Alus” izveide” un projekta īstenotājiem šeit

Vairāk informācijas par atbalsta saņemšanas nosacījumiem biedrības Lauku partnerība “Lielupe” mājas lapā.

"Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests"

<

Biedrība "Lauku partnerība Lielupe"
Lielā iela 5/7, 6. stāvs,
Jelgava, Latvija, LV-3001

Darba laiks: P.,T. 9:00-12:00; O., C. 15:00-17:00.
lielupe[at]partneribalielupe.lv
26399946
facebook.com/partneribalielupe

Kontakti