Aktīvi lauku iedzīvotāji - teritorijas attīstības virzītājspēks!

Projekta „Koka izlietņu, vannu un vannas istabas mēbeļu ražotnes izveide” īstenošanas mērķis - uzbūvēt jaunu ražotni, kas nodrošinātu augstas pievienotās vērtības produkcijas ražošanu.

Projektā tika iegādāts aprīkojums - CNC urbšanas, frēzēšanas centrs koka izlietņu, vannu, mēbeļu ražošanas nodrošināšanai.

Projektu īsteno SIA Akmens Koki.

Projekta pieteikums sagatavots un guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības Lauku partnerība “Lielupe” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas Jelgavas un Ozolnieku novadiem 2014.—2020. gadam izsludinātajā konkursā. Projekts īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu 10591 EUR un pašu līdzfinansējumu 4523 EUR. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrē Lauku atbalsta dienests.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai (ELFLA) pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē šeit.

Vairāk informācijas par projektu un projekta īstenotājiem - SIA Akmens Koki dibināts 2013. gadā un tā pamata nodarbošanās virziens ir mēbeļu ražošana. Laika gaitā attīstoties uzņēmums ir sācis nodarboties ar koka logu, durvju un ēku restaurāciju kā arī koka izlietņu, vannu izgatavošanu. Uzņēmums savā speciālistu pulkā ir pieaicinājis meistarus ar Rīgas amatniecības vidusskolas un Rīgas celtniecības koledžas diplomiem kā arī studentus prakses darbiem no Zaļenieku komerciālās un amatniecības vidusskolas. http://stonewoods.lv/

Vairāk informācijas par atbalsta saņemšanas nosacījumiem biedrības Lauku partnerība “Lielupe” mājas lapā.

"Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests"

Biedrība "Lauku partnerība Lielupe"
Lielā iela 5/7, 6. stāvs,
Jelgava, Latvija, LV-3001

Darba laiks: P.,T. 9:00-12:00; O., C. 15:00-17:00.
lielupe[at]partneribalielupe.lv
26399946
facebook.com/partneribalielupe

Kontakti