Aktīvi lauku iedzīvotāji - teritorijas attīstības virzītājspēks!

Projekta “Baseina kompleksa izveide Berķenes muižā” īstenošanas mērķis – vēsturiskajā muižas kungu nama pagrabstāvā izveidot baseina kompleksu, lai attīstītu un paplašinātu integrētus kultūras un rekreatīvā tūrisma pakalpojumus, vienlaikus veicinot lauku ekonomiskās un kultūrvēsturiskās vides saglabāšanu un ilgtspējīgu izmantošanu. Kopš 2017.gada Berķenes muiža atvērta gan individuāliem ceļotājiem, gan ekskursantu grupām, kā arī tiek piedāvātas telpas semināriem un nelieliem pasākumiem.

Projektā izbūvēts un aprīkots baseina komplekss (105 kv/m) ar atpūtas telpu un baseinu 3x6m, kurā ierīkota pretstraume, zemūdens pēdu un muguras masāžas un ūdens kaskāde, sanitārais mezgls.

Projektu īsteno SIA “Berķenes muiža”.

Projekta pieteikums sagatavots un guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības Lauku partnerība “Lielupe” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas Jelgavas un Ozolnieku novadiem 2014.—2020. gadam izsludinātajā konkursā. Projekts īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu 35000 EUR un līdzfinansējumu 15000 EUR. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrē Lauku atbalsta dienests.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai (ELFLA) pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē šeit.

Vairāk informācijas par projektu “Baseina kompleksa izveide Berķenes muižā” un projekta īstenotājiem www.berķenesmuiza.lv, https://www.facebook.com/berkenesmuiza

Vairāk informācijas par atbalsta saņemšanas nosacījumiem biedrības Lauku partnerība “Lielupe” mājas lapā.

"Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests"

Biedrība "Lauku partnerība Lielupe"
Lielā iela 5/7, 6. stāvs,
Jelgava, Latvija, LV-3001

Darba laiks: P.,T. 9:00-12:00; O., C. 15:00-17:00.
lielupe[at]partneribalielupe.lv
26399946
facebook.com/partneribalielupe

Kontakti