Aktīvi lauku iedzīvotāji - teritorijas attīstības virzītājspēks!

Projekta “Pirts kompleksa izveide Berķenes muižā” īstenošanas mērķis – vēsturiskajā muižas kungu nama pagrabstāvā izveidot pirts kompleksu, kas kopā ar baseina kompleksu nodrošinās pilnu ūdens relaksācijas jeb SPA centra darbību, piedāvājot jaunu, inovatīvu rekreācijas tūrisma pakalpojumu ne tikai Jelgavas un Ozolnieku novada iedzīvotājiem, bet arī citiem viesiem no Latvijas un ārzemēm.

Projektā izbūvēts un aprīkots pirts komplekss (103 kv/m) ar turku/tvaiku pirti, saunu (ar tvaika padevi), kāju kontrastvannu, dušu, ģērbtuvēm, wc un palīgtelpām.

Projektu īsteno SIA “Berķenes muiža”.

Projekta pieteikums sagatavots un guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības Lauku partnerība “Lielupe” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas Jelgavas un Ozolnieku novadiem 2014.—2020. gadam izsludinātajā konkursā. Projekts īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu 35000 EUR un līdzfinansējumu 15000 EUR. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrē Lauku atbalsta dienests.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai (ELFLA) pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē šeit.

Vairāk informācijas par projektu “Baseina kompleksa izveide Berķenes muižā” un projekta īstenotājiem www.berkenesmuiza.lv, facebook.com/berkenesmuiza

Vairāk informācijas par atbalsta saņemšanas nosacījumiem biedrības Lauku partnerība “Lielupe” mājas lapā.

"Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests"

Biedrība "Lauku partnerība Lielupe"
Lielā iela 5/7, 6. stāvs,
Jelgava, Latvija, LV-3001

Darba laiks: P.,T. 9:00-12:00; O., C. 15:00-17:00.
lielupe[at]partneribalielupe.lv
26399946
facebook.com/partneribalielupe

Kontakti