Aktīvi lauku iedzīvotāji - teritorijas attīstības virzītājspēks!

Projekta ““OZO wake” veikborda trases aprīkošana un pakalpojumu dažādošana Ozolnieku pagastā” īstenošanas mērķis - padarīt parku interesantāku gan vietējiem, gan ārzemju apmeklētājiem, ar iespēju rīkot sacensības gan iesācējiem, gan profesionāliem sportistiem.

Projektā tika iegādātas jaunas veikborda konstrukcijas, kas vairāk piesaistītu vietējos un ārzemju interesentus, tādā veidā plielinot veikarka atpzīstamību, veicinot gan sporta un aktīvā dzīvesveida popularitāti.

Projektu īsteno SIA “PIECI MASTI”

Projekta pieteikums sagatavots un guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības Lauku partnerība “Lielupe” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas Jelgavas un Ozolnieku novadiem 2014.—2020. gadam izsludinātajā konkursā. Projekts īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu 16928,80 EUR un SIA PIECI MASTI līdzfinansējumu 7255,20 EUR. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrē Lauku atbalsta dienests.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai (ELFLA) pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē šeit.

Vairāk informācijas par projektu „“”OZO wake” veikborda trases aprīkošana un pakalpojumu dažādošana Ozolnieku pagastā” un projekta īstenotājiem www.5masti.lv, kā arī sociālajos tīklos – 5masti veikborda trases profilos Facebook un Instagram.

Vairāk informācijas par atbalsta saņemšanas nosacījumiem biedrības Lauku partnerība “Lielupe” mājas lapā.

"Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests"

Biedrība "Lauku partnerība Lielupe"
Lielā iela 5/7, 6. stāvs,
Jelgava, Latvija, LV-3001

Darba laiks: P.,T. 9:00-12:00; O., C. 15:00-17:00.
lielupe[at]partneribalielupe.lv
26399946
facebook.com/partneribalielupe

Kontakti