Aktīvi lauku iedzīvotāji - teritorijas attīstības virzītājspēks!

Projekta „Biškopības produktu pārstrāde, dažādošana un popularizēšana” īstenošanas mērķis - Attīstot, dažādojot un popularizējot biškopības produktu izmantošanu un to pārstrādi, ieinteresēt sabiedrību pievērst uzmanību savam un līdzcilvēku veselības stāvoklim, rosināt cilvēkus dzīvot zaļāk, lietojot biškopības produktus un to maisījumus gan uzturā, gan ķermeņa kopšanā. Projektā tika iegādāts aprīkojums – virtuves kombains, ar kuru tiek gatavoti medus maisījumi, dators un etiķešu printeris dažādu etiķešu izveidošanai un drukāšanai.

Projekta pieteikums sagatavots un guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības Lauku partnerība “Lielupe” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas Jelgavas un Ozolnieku novadiem 2014.—2020. gadam izsludinātajā konkursā. Projekts īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu 3038.30 EUR un līdzfinansējumu 1302.14 EUR. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrē Lauku atbalsta dienests.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai (ELFLA) pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē šeit.

Vairāk informācijas par atbalsta saņemšanas nosacījumiem biedrības Lauku partnerība “Lielupe” mājas lapā.

"Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests"

Biedrība "Lauku partnerība Lielupe"
Lielā iela 5/7, 6. stāvs,
Jelgava, Latvija, LV-3001

Darba laiks: P.,T. 9:00-12:00; O., C. 15:00-17:00.
lielupe[at]partneribalielupe.lv
26399946
facebook.com/partneribalielupe

Kontakti