Aktīvi lauku iedzīvotāji - teritorijas attīstības virzītājspēks!

Projekta „Atbalsts drukas iekārtas iegādei” īstenošanas mērķis ir palielināt ražošanas jaudu vismaz par 4 reizēm, nodrošināt augstāku produkta kvalitāti un savlaicīgāku produktu ražošanu un nosūtīšanu klientiem. Projektā tika iegādāta drukas iekārta hokeja lentes alternatīvas ražošanai un apstrādei. Potenciālā drukas iekārtas jauda ļaus uzņēmumam palielināt ražošanas iespējas un diferencēties ne tikai hokeja industrijā, bet arī citās ar sportu un dizainu saistītās industrijās.

Projektu īsteno uzņēmums SIA “RocketGrip” sadarbībā ar biedrības Lauku partnerība “Lielupe” atbalstu.

Projekta pieteikums sagatavots un guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības Lauku partnerība “Lielupe” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas Jelgavas un Ozolnieku novadiem 2014.—2020. gadam izsludinātajā konkursā. Projekts īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu 17500 EUR un SIA “RocketGrip” līdzfinansējumu 7500EUR. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrē Lauku atbalsta dienests.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai (ELFLA) pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē šeit.

Vairāk informācijas par projektu „Atbalsts Drukas iekārtas iegādei” un projekta īstenotājiem šeit un šeit. Vairāk informācijas par atbalsta saņemšanas nosacījumiem biedrības Lauku partnerība “Lielupe” mājas lapā.

Informācija par projekta īstenošanu tika deklamēta LIAA Jelgavas Biznesa Inkubatora iekšējos pasākumos un forumos, kuros SIA RocketGrip ir ņēmis dalību, tāpat informācija par projektu izvietota fiziskajā adresē – Celtnieku ielā 30, Ānē.

"Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests"

Biedrība "Lauku partnerība Lielupe"
Lielā iela 5/7, 6. stāvs,
Jelgava, Latvija, LV-3001

Darba laiks: P.,T. 9:00-12:00; O., C. 15:00-17:00.
lielupe[at]partneribalielupe.lv
26399946
facebook.com/partneribalielupe

Kontakti