Aktīvi lauku iedzīvotāji - teritorijas attīstības virzītājspēks!

Projekta “Formātripzāģmašīnas iegāde” īstenošanas mērķis – iegādāties pamatlīdzekli, kurš paātrinātu, atvieglotu nepieciešamo detaļu izgatavošanu, kā arī varētu optimizēt izgatavošanas laiku un samazināt kopējās produkta izmaksas. Darbs ar šāda veida mašīnu ir drošs un precīzs.

Projektā tika iegādāts pamatlīdzeklis- formātripzāģis.

Projektu īsteno SIA “K un P Kāpņu pasaule”.

Projekta pieteikums sagatavots un guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības Lauku partnerība “Lielupe” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas Jelgavas un Ozolnieku novadiem 2014.—2020. gadam izsludinātajā konkursā. Projekts īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu 17500 EUR un SIA “K un P Kāpņu pasaule” līdzfinansējumu 7500 EUR. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrē Lauku atbalsta dienests.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai (ELFLA) pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē šeit.

Vairāk informācijas par projektu “Formātripzāģmašīnas iegāde” un projekta īstenotājiem šeit.

Vairāk informācijas par atbalsta saņemšanas nosacījumiem biedrības Lauku partnerība “Lielupe” mājas lapā.

"Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests"

Biedrība "Lauku partnerība Lielupe"
Lielā iela 5/7, 6. stāvs,
Jelgava, Latvija, LV-3001

Darba laiks: P.,T. 9:00-12:00; O., C. 15:00-17:00.
lielupe[at]partneribalielupe.lv
26399946
facebook.com/partneribalielupe

Kontakti