Aktīvi lauku iedzīvotāji - teritorijas attīstības virzītājspēks!

Lielvircavas muižā aizvadīta pirmā apmācību diena vietējo ražotāju un pakalpojumu sniedzēju konkurētspējas un zināšanu sekmēšanai mārketinga jomā.

Lai smeltos zināšanas un veicinātu spēju būt konkurētspējīgiem 32 uzņēmēji no Jelgavas, Dobeles, Bauskas, Iecavas, Ozolnieku novadiem guva pirmās praktiskās iemaņas par to kā pareizi raksturot sava produkta/pakalpojuma īpašības un kā šo informāciju tālāk nodot klientiem.

Apmācību dalībnieki ir vietējie uzņēmēji, kuri pārstāv gan lauksaimniecības produktu audzēšanu un to pārstrādi jeb mājražošanu, gan lauku tūrisma un viesmīlības nozari, kā arī tekstilizstrādājumu izgatavošanu. Katras jomas dalībnieks saņēma ekspertu rekomendācijas par sava produkta vai pakalpojuma efektīvu tirdzniecību.

Praktiskajā darbā uzņēmēji izveidoja sava klienta “portretu” un tika meklēti galvenie piedāvājuma/produkta akcenti un vērtības, kas sniedz iespēju būt atšķirīgam konkurentu vidū. Tāpat apmācību laikā dalībnieki uzzināja, kā veidot mūsdienīgu un pieprasītu zīmolu un tā stāstu. Paralēli tam notika arī uzņēmēju esošo zīmolu analīze un ieteikumi to uzlabojumiem.

Noslēdzoties pirmajai apmācību dienai, uzņēmēji ceļa maizē saņēma ne tikai vērtīgas zināšanas, bet arī mājas darbu, kas ietver sava produkta vai pakalpojuma kodolīga reklāmas teksta sagatavošanu. Tas dos iespēju uzņēmējiem iemācīties atmest lieko informāciju un prezentēt sava piedāvājuma galveno esenci īsi un kodolīgi.

Apmācības turpināsies jau 16.janvārī apskatot un praktiski apgūstot mārketinga vidi, veiksmīgās komunikācijas veidošanas principus un atdeves mērīšanas instrumentus.

Submit to FacebookSubmit to Twitter