Aktīvi lauku iedzīvotāji - teritorijas attīstības virzītājspēks!

18. augustā Svētes pagasta Z/S Vilki dendrārijā kopā pulcējās vairāk kā 25 Zemgales vietējie ražotāji un amatnieki, piedāvājot pasākuma apmeklētājiem gan iegādāties, gan degustēt sev vēlamo dabas velti.

Pasākuma laikā tika atklāts otrais tūrisma maršruts “Zemgales saimnieki aicina ciemos” un apmeklētājiem klātienē bija iespēja satikt visus 10 saimniekus un iepazīt viņu piedāvāto produkciju.

"Dabas velšu tirgus" apmeklētāji visas dienas garumā varēja baudīt dabas mieru dodoties izzinošās pastaigās pa dendrāriju,  piedalīties radošās darbnīcās un meistarklasēs, kā arī iegūt savā īpašumā jaunatklātā tūrisma maršruta “Zemgales saimnieki aicina ciemos” brošūras.

Priecājamies, ka arvien vairāk cilvēki novērtē dabas veltes un cilvēkus, kas pašu spēkiem rada unikālas lietas. Paldies visiem apmeklētājiem un uz tikšanos nākamgad Pārtikas amatnieku festivālā.

Pasākums  radīts ar mērķi veicināt vietējo ražotāju un pakalpojumu sniedzēju konkurētspēju, atpazīstamību un savstarpējo sadarbību uzņēmējdarbības attīstībai Jelgavas, Ozolnieku, Dobeles, Tērvetes, Auces, Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novados un tiek organizēts kā viena no Leader sadarbības projekta “Vietējo ražotāju konkurētspējas, sadarbības un atpazīstamības veicināšana” Nr.17-00-A019.332-000003 aktivitātēm.

Biedrība "Lauku partnerība Lielupe"
Lielā iela 5/7, 6. stāvs,
Jelgava, Latvija, LV-3001

Darba laiks: P.,T. 9:00-12:00; O., C. 15:00-17:00.
lielupe[at]partneribalielupe.lv
26399946
facebook.com/partneribalielupe

Kontakti