Lauku partnerība “Lielupe” 3. jūlijā, īstenoja pirts lietu “Zaļo tirdziņu”, kas notika pie kafejnīcas "Zemnieka cienasts", Jaunsvirlaukas pagastā, Jelgavas novadā.

Tirdziņš norisinājās vienlaicīgi vēl divās vietās Latvijā: Druvienas muižas parkā, Druvienā, Gulbenes novadā un Bebrenē, Bebrenes pagastā, Augšdaugavas novadā. Atklājot visus trīs tirdziņus notika novadu sasaukšanās tiešsaistē. Tirdziņus organizēja kolēģi no Biedrības "Sateka" un "Daugavpils un Ilūkstes novadu partnerības „Kaimiņi”.

3. jūlijā no plkst.11:00-16:00, pirts lietu "Zaļā tirdziņa" laikā, kas norisināsies pie kafejnīcas "Zemnieka cienasts", Jaunsvirlaukas pagastā, Jelgavas novadā, paralēli tirdziņa norisei, tiešsaistē ikvienam būs iespēja noskatīties aizraujošas un praktiskas lekcijas par dabas augiem un pirts tēmu!

Uzzināsi par augiem, kas vācami jūlija mēnesī, to izmantošanas iespējām pirtī un ikdienā. Par to pastāstīs pieredzējusi zāļu sieva no Vidzemes Zeltīte Kaviere. Būs arī praktiskas un noderīgas receptes. Pirts slotas mācīs siet pirtniece Santa Matveja.

Lai pirts mīļi varētu sagatavoties jaukai sestdienas vakara pirtiņai, Lauku partnerība “Lielupe” šī gada 3. jūlijā, aicina visus uz pirts lietu “Zaļo tirdziņu”, kas notiks pie kafejnīcas "Zemnieka cienasts", Jaunsvirlaukas pagastā, Jelgavas novadā.

Tirdziņā būs sastopami pirts lietu ražotāji. Paralēli tirdziņam, ikvienam būs iespēja tiešsaistē noklausīties vērtīgas lekcijas par pirtī iešanu.

Lai sekmētu pirts un ķermeņa procedūru pakalpojumu sniedzēju, ārstniecības augu audzētāju, pārstrādātāju un to produktu ražotāju, kā arī vietējo mājražotāju un stādu audzētāju saimnieciskās darbības uzsākšanu, sekmīgu attīstību un profesionālu pakalpojumu sniegšanu,  Lauku partnerība "Lielupe", biedrība "Sateka" un "Daugavpils un Ilūkstes novadu partnerība „Kaimiņi” kopīga projekta „Dabas spēks un pirts tradīcijas - sev, ģimenei un biznesam!” ietvaros, no šī gada 11.maija līdz 11.jūnijam aicina šo jomu pārstāvjus piedalīties apmācību ciklā “Augam darot”.

Šī gada 19. un 20. septembrī, Gulbenes novada Litenes pagasta lauku mājā “Pededzes” norisinājās seminārs, kura tēmas bija “Dabīgi ķermeņa kopšanas līdzekļi pirtī” un “Sezonālās dabas veltes pirts procedūrās”.

Biedrība "Lauku partnerība Lielupe"
Lielā iela 5/7, 6. stāvs,
Jelgava, Latvija, LV-3001

Darba laiks: P.,T. 9:00-12:00; O., C. 15:00-17:00.
lielupe[at]partneribalielupe.lv
26399946
facebook.com/partneribalielupe

Kontakti