Aktīvi lauku iedzīvotāji - teritorijas attīstības virzītājspēks!

Šogad Festivāls noritēja trīs dienas: no 7. Līdz 9. jūnijam Daugavpils novada Višķos, Višķu estrādē, pie skaistā Luknas ezera un pulcēja vienkopus Jelgavas, Ozolnieku, Gulbenes, Daugavpils, Ilūkstes un citu novadu pirtniekus, zāļu un ārstniecības augu vācējus un stādu audzētājus, vietējos mājražotājus un amatniekus, un citus jomas profesionāļus no Latvijas un ārvalstīm.

Uz lielās Višķu estrādes skatuves katru festivāla dienu norisinājās noderīgas tematiskās lekcijas; meistarklases; radošās darbnīcas.

Demonstrāciju stikla pirtiņā visu festivāla laiku - norisinājās pirtnieku meistarklases un demonstrējumi, kā arī blakus dažādās pirtiņās un nojumēs darbojās pirtnieki, masieri un veselības praktiķi.

Šis festivāls bija latvisko sajūtu svētki brīvā dabā kā lieliem, tā maziem - ikviens atrada sev ko noderīgu.

Festivālu organizē biedrība “Lauku partnerība “Lielupe”, Daugavpils un Ilūkstes novadu partnerība “Kaimiņi” un biedrība “Sateka”, sadarbībā ar biedrību “Latvju pirts un SPA asociācija”, Daugavpils novada pašvaldību un Višķu pagasta pārvaldi.

Pasākums organizēts projekta "Dabas spēks un pirts tradīcijas – sev, ģimenei un biznesam” (18-00-A019.333-000006) Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākuma “Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros. 

Biedrība "Lauku partnerība Lielupe"
Lielā iela 5/7, 6. stāvs,
Jelgava, Latvija, LV-3001

Darba laiks: P.,T. 9:00-12:00; O., C. 15:00-17:00.
lielupe[at]partneribalielupe.lv
26399946
facebook.com/partneribalielupe

Kontakti