Aktīvi lauku iedzīvotāji - teritorijas attīstības virzītājspēks!

Pavasaris ir atnācis ar maigajiem saules stariem un zaļiem laukiem! Vēlamies  Jūs aicināt doties piedzīvojumā ar pajūgiem! Neaizmirstamas emocijas, jaunas zināšanas un kontakti būs Tavs lielākais ieguvums!

Aicinam apmeklēt Praktiskās apmācības semināru pajūgu braukšanā.

Norises laiks un vieta:   2.-5. maijs (2019) ‘’Braueri-1’’, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads

Apmācības treneriem tiek organizētas ar mērķi uzlabot staļļu darbību, celt esošo pakalpojumu kvalitāti, palielinātu un uzlabotu treneru zināšanas un darba kvalitāti.

Praktiskās apmācības dos zināšanas kā veidot treniņu sistēmu, kā plānot tos, kā dot izpratni par zirga un jātnieka attīstības dinamiku, kā pasniegt informāciju iesācējam jātniekam, kā veidot sadarbību iesācējs jātnieks – zirgs.

Aicinām Jelgavas un Ozolnieku novadu zirgu staļļu apsaimniekotājus pieteikties pieredzes apmaiņas braucienam uz Somiju no 20.-24. maijam.

Pieteikšanās līdz 15. aprīlim https://ej.uz/pieredze_Somija

Aicinām pieteikties uz apmācībām "Kā kļūt par Juridisku personu un Juridisko dokumentu izstrāde". Projekta:‘’Zirgu izmantošanas iespējas šodien un rīt. EQUUS.’’ Projekta nr. Nr.18-00-A019.333-000019 ietvaros.

Apmācības notiks Ropažu bibliotekā, Ropažos. 21.03.2019. Plkst. 10:00

Biedrība "Ropažu Garkalnes partnerība" ir saņēmusi pozitīvu lēmumu ilgi gatavotam un lolotam projektam: "Zirgu izmantošanas iespējas šodien un rīt. EQUUS."

Zirgkopības nozare sastopas ar izaicinājumiem, kuru risināšana prasa sadarbību. Projektā iesaistītas 3 dalībvalstis: Latvija, Gruzija un Somija. Projekta partneri ir vietējās rīcības grupas no dalībvalstīm. Projektā no Latvijas iesaistījušās: biedrība “Ropažu Garkalnes partnerība”, Partnerība “Laukiem un Jūrai”, “Stopiņu un Salaspils partnerība”, Lauku partnerība “Lielupe” un Partnerība “Daugavkrasts”.

Biedrība "Lauku partnerība Lielupe"
Lielā iela 5/7, 6. stāvs,
Jelgava, Latvija, LV-3001

Darba laiks: P.,T. 9:00-12:00; O., C. 15:00-17:00.
lielupe[at]partneribalielupe.lv
26399946
facebook.com/partneribalielupe

Kontakti