Aktīvi lauku iedzīvotāji - teritorijas attīstības virzītājspēks!

Aicinām projekta “Lielupes atveseļošanas pasākumi – pakalpojumu un infrastruktūras izveide ūdens tūristiem” dalībniekus, tūrisma pakalpojumu sniedzējus un uzņēmējus atklāt projekta laikā aprīkotu Lielupes ūdenstūrisma maršrutu, kura izveidošanas mērķis ir iekustināt Lielupes rāmos ūdeņus, lai veicinātu tā aerāciju, jeb bagātināšanu ar skābekli.

Leader sadarbības projekts īstenots Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā “Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība”, ir izveidots jauns tūrisma maršruts pa Lielupes upi ar mērķi sekmēt jaunu tūrisma piedāvājumu veidošanu Lielupes piekrastē, veicināt uzņēmējdarbību un vietējo uzņēmēju un pašvaldības sadarbību.

19. jūnijā, īsi pirms vasaras saulgriežiem, biedrība Lauku partnerība “Lielupe”, Pierīgas partnerība un Bauskas rajona lauku partnerība aicina kopīgā laivu braucienā, lai piestātu izveidotajos tūrisma pakalpojumu objektos un iepazītos ar Lielupes piekrastes dažādību.

Sīkāka informācija pie projekta vadītājas Ineses Baumanes tel. 26516231, e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Pasākuma programma šeit
Reģistrēties pasākumam aicināti šajā saitē:
https://ozolaivas.lv/iekustini-lielupi-nosleguma-pasakums/

"Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests"

Biedrība "Lauku partnerība Lielupe"
Lielā iela 5/7, 6. stāvs,
Jelgava, Latvija, LV-3001

Darba laiks: P.,T. 9:00-12:00; O., C. 15:00-17:00.
lielupe[at]partneribalielupe.lv
26399946
facebook.com/partneribalielupe

Kontakti