Aktīvi lauku iedzīvotāji - teritorijas attīstības virzītājspēks!

LEADER sadarbības projekta „Tūrisms kopā” ietvaros ir izveidoti seši pārgājienu maršruti: Olainē, Babītē, Ozolniekos, Ķekavā, Staļģenē un Jaunmārupē. Tie ir vienas dienas pārgājieni, katrs ar ilgumu līdz 5 stundām. Katrā maršrutā ir iekļauts vietas apraksts, apkārtnē esošie tūrisma objekti, un svarīga informācija ceļotājiem ( maršruta garums, ilgums, grūtības pakāpe, loģistika, un iespējamās alternatīvas pārgājiena laikā).

Tas ir jauks veids, lai kopā ar ģimeni pavadītu brīvdienas. Svaigā gaisā un aktīvā pastaigā, iepazīsiet sešus Pierīgas novadus. Vispirms iepazīstieties ar visiem maršrutiem, kārtīgi tos izpētot. Iesakām sākt ar vietējo, Jelgavas novada maršrutu Staļģenē un pēc tam doties apceļot arī kaimiņu novadus.

Ar visiem Pierīgas pārgājienu maršrutiem iepazīstieties šeit.

Ar mērķi sadarboties un vienotām mārketinga aktivitātēm popularizēt kopēju atpūtas piedāvājumu teritoriju iedzīvotājiem un viesiem, projektā „Tūrisms kopā” apvienojušies seši Pierīgas novadi. Projektu īsteno vietējās rīcības grupas – biedrības „Pierīgas Partnerība”, Lauku partnerība „Lielupe” un partnerība „Daugavkrasts” – kopā ar pārstāvēto novadu pašvaldībām – Mārupes, Olaines, Babītes, Ķekavas, Ozolnieku un Jelgavas.

Projekts „Tūrisms kopā” (17-00-A019.332-000005) tiek īstenots Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam pasākumā „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība”.

Raksta pielikumi
Download this file (brosura.pdf)Maršrutu brošūra[ ]8126 kB

Biedrība "Lauku partnerība Lielupe"
Lielā iela 5/7, 6. stāvs,
Jelgava, Latvija, LV-3001

Darba laiks: P.,T. 9:00-12:00; O., C. 15:00-17:00.
lielupe[at]partneribalielupe.lv
26399946
facebook.com/partneribalielupe

Kontakti