Sīkdatņu politika

I Vispārīgie noteikumi

  1. Biedrība Lauku partnerība „Lielupe”, Reģ. Nr. 40008089164, juridiskā adrese: Pasta iela 37, Jelgava, LV-3001; elektroniskā pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.; tīmekļa vietnes adrese: https://partneribalielupe.lv (turpmāk - Biedrība) apņemas nodrošināt Sabiedrības tīmekļa vietnes https://partneribalielupe.lv (turpmāk – vietne) un tās apmeklētāju personiskās informācijas drošību un viņu tiesību aizsardzību, apmeklējot Biedrības vietni un iepazīstoties ar tās saturu.

  2. Šī sīkdatņu politika ir sagatavota ar nolūku, lai mūsu tīmekļa vietnes apmeklētāji iegūtu papildu informāciju par vietnē izmantotajām tehnoloģijām un to, kā Biedrība tās izmanto.

II Informācija par sīkdatnēm

  1. Sīkdatnes ir mazas burtu un skaitļu datnes, kas tiek lejupielādētas un saglabātas Jūsu datorā vai citā ierīcē (piemēram, viedtālrunī, planšetdatorā), un saglabātas Jūsu tīmekļa pārlūkā vietnes apmeklējuma laikā. Tās var izmantot, lai sekotu līdzi, kādas lapas vietnē apmeklējat, lai saglabātu Jūsu ievadīto informāciju vai atcerētos Jūsu izvēles, piemēram, valodas iestatījumus, vietnes pārlūkošanas laikā.

III Sīkdatņu veidošanas nolūks un tiesiskais pamats

  1. Mēs izmantojam tikai "nepieciešamās" sīkdatnes. Nepieciešamās sīkdatnes ir būtiskas un tās Jums ļauj piekļūt dažādām tīmekļa vietnes daļām. Šīs sīkdatnes tiek saglabātas Jūsu datorā, viedtālrunī, planšetdatorā vai citā ierīcē vietnes apmeklējuma un pārlūkošanas laikā vai noteiktā laika periodā. Tās tiek iestatītas, reaģējot uz jūsu darbībām, kas ir uzskatāmas par pakalpojuma pieprasīšanu. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes darbībai, tāpēc tās nevar izslēgt, un tādēļ lietotāja piekrišana šai sīkdatņu kategorijai netiek prasīta.

IV Vietnē lietoto sīkdatņu saraksts

Nepieciešamās sīkdatnes – šīs sīkdatnes nodrošina vietnes korektu darbību, nodrošinot tās pamata funkcijas. Tīmekļa vietne bez šīm sīkdatnēm nevarēs pareizi funkcionēt.

Nosaukums

Nolūks

Glabāšanas termiņš

05b8972d7b6c1ab21cacc2d5e0b5624f

Mājas lapas darbības nodrošināšanai

Sesijas laiks

V Politikas izmaiņas

  1. Ja Jums ir jautājumi par personas datu apstrādi, aicinām iepazīties ar Biedrības privātuma politiku, kas atrodama Biedrības tīmekļa vietnes sadaļas “Par mums” apakšsadaļā "Privātuma politika" (saite) vai sazināties ar Biedrības datu aizsardzības speciālistu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

  2. Biedrībai ir tiesības jebkurā brīdī izmainīt šo sīkdatņu politiku. Visas izmaiņas sīkdatņu izmantošanas politikā tiks publicētas https://partneribalielupe.lv