Rozes Virtuve

Projekta „Rozes Virtuve” īstenošanas mērķis ir sniegt ēdināšanas pakalpojumus īpašnieces dzimtas mājā "Lauros", Zaļenieku pagastā, un arī kā izbraukuma mobilā virtuve citur Latvijā.

Projektā tika iegādāti pamatlīdzekļi pakalpojuma nodrošināšanai: treileris ar virtuves pamata iekārtojumu, kontaktgrils, saldētavas, ledusskapis, vafeļu panna un pankūku panna.

Projektu īsteno saimnieciskās darbības veicēja Anna Roze.

Projekta pieteikums sagatavots un guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības Lauku partnerība “Lielupe” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas Jelgavas un Ozolnieku novadiem 2014.-2020. gadam izsludinātajā konkursā. Projekts īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu 17152.83EUR un Annas Rozes  līdzfinansējumu 7351.21EUR. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrē Lauku atbalsta dienests.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai (ELFLA) pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē šeit.

Vairāk informācijas par projektu un projekta īstenotājiem Facebook/Instagram: Rozes Virtuve.

Vairāk informācijas par atbalsta saņemšanas nosacījumiem biedrības Lauku partnerība “Lielupe” mājas lapā.

"Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests"