Ražošanas efektivitātes palielināšana piemājas saimniecībā "Dzērves"

Projekta „Ražošanas efektivitātes palielināšana piemājas saimniecībā "Dzērves"” īstenošanas mērķis - uzlabot saimniecības ražošanas efektivitāti, turpināt attīstīt jaunu un inovatīvu produktu ieviešanu un attīstīt lauku tūrismu piemājas saimniecībā “Dzērves”. Ar mājražošanas nozares attīstību, iegādājoties profesionālas pārstrādes iekārtas, ir plānots radīt pievienoto vērtību saimniecībā saražotajiem produktiem.

Turpinot attīstīt mājražošanu tiks papildināts saimniecības saražotās produkcijas klāsts, kā arī tiks uzlabota saimniecības konkurētspēja un palielinātas priekšrocības salīdzinājumā ar citiem uzņēmumiem, kuri tikai nodarbojas ar primāro dārzeņu ražošanu. Projektā tika iegādātas: ražošanas pārstrādes iekārtas - profesionālas un jaudīgas automātiskās iekārtas sulas pildīšanai bag in box maisos, sulas maisītājs un kuteris pesto pagatavošanai, nerūsējošā tērauda galda virsma ar iebūvētu mazgāšanas zonu. Kā arī nodrošināts tirdzniecības vietas aprīkojums- tirdzniecības telts, uz kuras ir neliela informācija par saimniecību un tirdzniecības galds, jaunu produktu ražošanai.

Projektu īsteno Edgars Gūtmanis, piemājas saimniecība “Dzērves”.

Projekta pieteikums sagatavots un guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības Lauku partnerība “Lielupe” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas Jelgavas un Ozolnieku novadiem 2014.-2020. gadam izsludinātajā konkursā. Projekts īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu 9963.59 EUR un Edgara Gūtmaņa līdzfinansējumu 4270.11 EUR. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrē Lauku atbalsta dienests.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai (ELFLA) pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē šeit.

Vairāk informācijas par projektu un projekta īstenotājiem facebook.com/dzervjutomati

Vairāk informācijas par atbalsta saņemšanas nosacījumiem biedrības Lauku partnerība “Lielupe” mājas lapā.

"Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests"