Aktīvi lauku iedzīvotāji - teritorijas attīstības virzītājspēks!

Biedrība Lauku partnerība „Lielupe” izsludina atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanas 10. kārtu Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas ieviešanai. Kārta tiek izsludināta Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) finansējuma saņemšanai rīcībā: “Atbalsts nelauksaimnieciskās uzņēmējdarbības, t.sk. lauksaimniecības produktu pārstrādes, lauku tūrisma un amatniecības attīstībai”.

Projektu iesniegumus varēs iesniegt no 2021. gada 15. novembra līdz 2021. gada 15. decembrim. Lauku atbalsta dienesta Elektroniskās pieteikšanās sistēmā https://eps.lad.gov.lv/login. Kopā ar projekta iesniegumu iesniedzams arī atbalsta pretendenta pašnovērtējums par projekta atbilstību vietējās attīstības stratēģijā attiecīgajai rīcībai noteiktajiem projektu vērtēšanas kritērijiem, norādot katram kritērijam atbilstošo punktu skaitu un pamatojot punktu skaita atbilstību.

Uzņēmējdarbības atbalstam var pieteikties ikviens, fiziska vai juridiska persona, zemnieku saimniecība, individuālais komersants, biedrības un nodibinājumi, vietējā pašvaldība, kas vēlas uzsākt vai attīstīt uzņēmējdarbību Jelgavas novadā. Leader atbalsts tiek piešķirts uzņēmumiem, kuru apgrozījums noslēgtajā gadā pirms projekta iesniegšanas nepārsniedz 150 000 EUR.

ELFLA finansējuma atbalstu līdz 70% ko projekta izmaksām var saņemt pamatlīdzekļu iegādei, būvdarbiem, kā arī produkta vai pakalpojuma atpazīstamības veicināšanai u.c. izmaksām.

Visa informācija par projektu iesniegšanas nosacījumiem un vērtēšanas kritēriji pieejama šeit: http://www.partneribalielupe.lv/index.php/leader2020/projektu-vertesanas-kriteriji/riciba-nr-1-uznemejdarbiba.

Normatīvie akti un citi dokumenti projekta iesnieguma sagatavošanai pieejami Lauku atbalsta dienesta mājas lapā.

Papildu informāciju un konsultācijas telefoniski, pa e-pastu vai tiešsaistē var saņemt Lauku partnerībā “Lielupe”, tālr. 26399946, e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Semināri par projektu iesniegumu sagatavošanu plānoti tiešsaistē:

  • 2. novembrī plkst. 10.00 Atbalsts uzņēmējdarbībai Jelgavas novadā / Aktuālais par izsludināto Leader projektu kārtu, Jelgavas biznesa inkubatora, ALTUM un Jelgavas novada aktualitātēm.
  • 9. novembrī un 16. novembrī plkst. 10.00 Leader projektu atbalsta nosacījumi un projekta iesnieguma sagatavošana
  • 23. novembrī plkst. 10.00 Atbildes uz aktuālajiem jautājumiem par projektu iesniegumu sagatavošanu.

"Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests"

Biedrība "Lauku partnerība Lielupe"
Lielā iela 5/7, 6. stāvs,
Jelgava, Latvija, LV-3001

Darba laiks: P.,T. 9:00-12:00; O., C. 15:00-17:00.
lielupe[at]partneribalielupe.lv
26399946
facebook.com/partneribalielupe

Kontakti