Zīmols “Novada Garša” ir ilgtspējīga vietējās pārtikas sistēma, kas nodrošina Latvijas  izcelsmes pārtikas produktu izsekojamību un kvalitāti.  

Jebkurš pārtikas ražotājs, kura vismaz viena ražotā produkta sastāvā ir vismaz 70% Latvijas izcelsmes izejvielu, var reģistrēties "Novada Garša" katalogā. Dalība informatīvajā katalogā ir bezmaksas, to var paveikt paši uzņēmēji, noskatoties instrukciju: https://www.novadagarsa.lv/novadagarsa/vadlinijas

2022. gada septembrī tika atklāta jauna iespēja kataloga dalībniekiem - pievienošanās E-tirgum, kurā pircējiem ir iespēja iegādāties pārtikas produktus uzreiz no kataloga - samaksājot tiešsaistē un izvēloties sev ērtāko piegādes veidu.

Ja ražotājiem rodas jautājumi par katalogu, tad var rakstīt uz šo pašu e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanīt 28331239 (Elīna), savukārt jautājumos par pievienošanos e-tirgus platformai uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanīt 29412852 (Ilva).

Biedrība "Lauku partnerība Lielupe"
Lielā iela 5/7, 6. stāvs,
Jelgava, Latvija, LV-3001

Darba laiks: P.,T. 9:00-12:00; O., C. 15:00-17:00.
lielupe[at]partneribalielupe.lv
26399946
facebook.com/partneribalielupe

Kontakti