Aktīvi lauku iedzīvotāji - teritorijas attīstības virzītājspēks!

Aicinām noskatīties festivāla KOPIENAS SARUNAS 2023 vieslektora Zuargusa lekciju "Saruna, kā kopīgs izziņas ceļš", kurā uzzināsiet, kāda ir nozīme sarunai cilvēka dzīvē un kopienas dzīvē.

Lauku partnerības “Lielupe” organizētajā, divu dienu pieredzes braucienā uz Pērnavas pašvaldību, Igaunijā piedalījās 25 dalībnieki no Jelgavas novada. Pieredzes brauciena grupā bija gan aktīvi iedzīvotāji, gan pašvaldības iestāžu pārstāvji un uzņēmēji. Dalībnieki pārstāvēja dažādas paaudzes un pieredzes.

Aicinām Jelgavas novada iedzīvotājus uz dialoga apli par uzticēšanos 26. septembrī plkst. 18.00 Elejas izstāžu zālē. Sarunu organizē Valsts kanceleja sadarbībā ar Jelgavas novada pašvaldību un biedrību Lauku partnerība “Lielupe”, kur kopā ar iedzīvotājiem diskutēsim par uzticēšanos, izmantojot Somijā plašu ievērību guvušo Time Out metodi.

Tiekoties ar iedzīvotājiem pagastos un pārrunājot aktuālos jautājumus vērojam, ka ikdienas rūpes un vajadzību risināšana reizēm aizēno mūsu spēju ieraudzīt sevi, savu apkārtni vieglāk, gaišāk un radošāk.

Kas ir īpašs manā pagastā, kā nav citur? Kā es gribētu svinēt savus pagasta svētkus? Kā es gribētu parādīt savu pagastu citiem?

Sestdien, 26. augustā Zaļenieku muižas parkā notika jau otrais festivāls “Kopienas sarunas” Jelgavas novadā, ko organizē biedrība Lauku partnerība “Lielupe”. Festivāla mērķis ir rosināt sabiedrību interesēties, runāt un kopīgi rast risinājumus par sabiedriskām un politiskām norisēm, un veicināt demokrātiskas sarunas kultūras veidošanos vietējā kopienā.

Biedrība "Lauku partnerība Lielupe"
Lielā iela 5/7, 6. stāvs,
Jelgava, Latvija, LV-3001

Darba laiks: P.,T. 9:00-12:00; O., C. 15:00-17:00.
lielupe[at]partneribalielupe.lv
26399946
facebook.com/partneribalielupe

Kontakti