Aktīvi lauku iedzīvotāji - teritorijas attīstības virzītājspēks!

Projekta „Brīvdabas konferenču telpas izbūve Svētes pils dārzā” īstenošanas mērķis - pils dārza lapenes izbūve un teritorijas labiekārtošana, lai veicinātu vietas pievilcību un rosinātu iedzīvotājos vēlmi iesaistīties kultūrvēsturiska mantojuma saglabāšanā un popularizēšanā. 

Projekta „Lielvircavas muižas kungu nama telpu atjaunošana” īstenošanas mērķis - atjaunot Lielvircavas muižas kungu nama otrā stāva telpas, uzlabojot un nodrošinot muižas pieejamību, tā veicinot Lielvircavas muižas aktīvāku iesaisti tūrisma attīstībā Latvijā.

Projekta „Ozolnieku Veselības takas labiekārtošana” īstenošanas mērķis - labiekārtot publiski pieejamu rekreācijas teritoriju, Ozolnieku veselības takā izveidojot un aprīkojot vingrošanas rīku zonu un aktivitāšu zonu bērniem.

Projekta „Ozolnieku Veselības takai piegulošās teritorijas labiekārtošana” īstenošanas mērķis - izbūvēt publiski pieejamas rekreācijas teritorijas apgaismojumu.

Projektā tika uzstādīti 17 gaismekļu apgaismojums Jāņu pļavas un tai piegulošās teritorijas apgaismošanai.

Projekta „Sporta laukuma labiekārtošana Zaļenieku ciemā pie Zaļenieku pamatskolas” īstenošanas mērķis - veikt sporta laukuma atjaunošanu Zaļenieku ciemā pie Zaļenieku pamatskolas. Projektā sporta laukumam tika demontēts novecojušais skrejceļa grants segumu, ceļu apmales, tāllēkšanas bedres segums, tā vietā ieklāts jauns - ar prasībām atbilstošu marķējumu. Pārmaiņas piedzīvoja arī pati tāllēkšanas bedre un teritorijā tika ierīkots jauns zāliens un veikta nepieciešamā apzaļumošana.

Projekta „Sporta laukuma sakārtošana Svētes ciemā pie Svētes pamatskolas” īstenošanas mērķis - veikt sporta laukuma pārbūvi Svētes ciemā pie Svētes pamatskolas. Projektā tika demontēta esošā skrejceļa grants iesegums, tā vietā ieklāts speciāls skrejceļiem paredzēts segums uz šķembu pamatnes. Arī šim skrejceliņam bija nepieciešama marķēšana, laukumā izveidota tāllēkšanas bedre un veikta laukuma apzaļumošana. 

Projekta „Teritorijas labiekārtošana pie Jelgavas novada Bērnu un jauniešu izglītības un iniciatīvu centra (Eleja)” īstenošanas mērķis - izveidot atpūtas un aktivitāšu laukumu Elejas pagastā. Projektā tika uzstādīts un izbūvēts multifunkcionāls bērnu atrakcijas aprīkojums bērniem vecumā no 2-7 un 6-12 gadiem; āra estrāde - paaugstinājums pasākumiem, kā arī atsperšūpoles, šūpošanās dēlis, karuselis, pievilkšanās stienis un līdztekas un āra trenažieri. Āra vingrošanas un bērnu rotaļu laukumam ieklāts monolītu gumijots segums, lai veidotu komfortablāku vidi un pasargātu no traumām.  

Projekta „Apgaismojuma izbūve Ozolnieku Veselības takā” īstenošanas mērķis - paplašināt veselīga un aktīva brīvā laika pavadīšanas iespējas novada iedzīvotājiem un uzlabot drošību. Projektā tika uzstādīti 11 gaismekļi.

Projekta “Zemnieku sētas "Dimzēni" kūts-staļļa infrastruktūras pieejamības uzlabošana un izmantošanas iespēju paplašināšana pieredzes un vērtību izglītībā” īstenošanas mērķis ir definēts projekta nosaukumā.

Projekta Nr. 19-06-AL03-A019.2203-000004 “Brīvā laika pavadīšanas aktivitāšu dažādošana Vilces pagastā”  īstenošanas mērķis - atbalstīt jauniešu iniciatīvu aktīvi līdzdarboties un organizēt dažādas aktivitātes jēgpilnai brīvā laika pavadīšanai Vilces pagastā.

Projekta īstenošanas laikā tika uzstādīti disku golfa grozi ar disku golfa celiņu norādēm un iegādāts multimediju aprīkojums (lāzerprojektors, portatīvais dators, saliekams ekrāns uz rāmja).

Projektu īstenoja Jelgavas novada pašvaldība.

Biedrība "Lauku partnerība Lielupe"
Lielā iela 5/7, 6. stāvs,
Jelgava, Latvija, LV-3001

Darba laiks: P.,T. 9:00-12:00; O., C. 15:00-17:00.
lielupe[at]partneribalielupe.lv
26399946
facebook.com/partneribalielupe

Kontakti