Aktīvi lauku iedzīvotāji - teritorijas attīstības virzītājspēks!

Projekta “Laivu iegāde uzņēmuma attīstībai” īstenošanas mērķis ir SIA “Ozolaivas” saimnieciskās darbības attīstīšana, iegādājoties jaunus pamatlīdzekļus, kas ļaus paplašināt sniegto pakalpojumu klāstu un apjomu, kā arī nodrošinās inovāciju Latvijas mērogā - jaunās Olimpiskās disciplīnas Kajaku Krosa attīstību Latvijā. Ar jaunajiem vienvietīgajiem kajakiem Ozolnieku Sporta skolas audzēkņi jau paguvuši sagatavoties un piedalīties gan pirmajās Latvijas kajaku krosa sacensībās, gan nupat kā notikušajā Pasaules čempionātā Krakovā. Projekta ietvaros tika iegādātas četrvietīgas kanoe laivas (11 gab.) un vienvietīgi kajaki (4 gab.). Projekta attiecināmo izmaksu summa ir 20 646.08 EUR.

Projekta “Lauku tūrisma attīstīšana piemājas saimniecībā “Mūsu avenes” īstenošanas mērķis - palielināt saimniecības apgrozījumu, paplašinot saimniecības darbības jomas un veicot investīcijas saimniecības vides uzlabošanai, kas piemērota tūristu un citu interesentu uzņemšanai saimniecībā visas sezonas garumā, jebkuros laikapstākļos. Projektā tika iegādāta kupola telts un transformējamas mēbeles – saliekami galdi un krēsli. Kupola telts diametrs ir 6 m, platība 27 m2, ietilpība – līdz 30 cilvēki. Kupola telts aprīkota ar siltinājuma slāni un krāsniņu, kas ļauj uzņemt tūristus un citus interesentus aveņu saimniecībā arī vēsā un lietainā laikā.

Projekta „Galdniecības jomas attīstīšana Vilces pagasta zs "Pulkveži” īstenošanas mērķis - uzsākt jaunu darbības veidu - galdniecību, tādējādi paralēli jau esošajai lauksaimnieciskajai ražošanai attīstīt arī mēbeļu ražošanu.

Projekta „Koncertu un pasākumu rīkošanas vietas izveide Ozolniekos”, nr. 22-06-AL03-A019.2101-000024 īstenošanas mērķis – radīt jaunu izklaides pakalpojumu veidu Ozolniekos – uzstādīt skatuvi, kas dotu iespēju piedāvāt dažāda veida koncertus, uzvedumus, deju u.c. kultūras pasākumus.

Projekta „Iekārtu iegāde ZS Vārpas produktu pārstrādes darbu optimizēšanai” īstenošanas mērķis -  palielināt ražošanas jaudu un optimizēt ražošanas darbus, iegādājoties papildus iekārtas un aprīkojumu produktu pārstrādei, uzglabāšanai un pareizai trauku apkopšanai, kā arī aprīkot telpu ar darbam nepieciešamajiem papildus galdiem. Saimniecības ilgtermiņa mērķis ir attīstīt jaunus produkcijas veidus, kā arī nostiprināt saimniecības pozīcijas skolu ēdināšanas tīklā, vietējā un valsts mēroga tirdziņos, veicinot Z/S „Vārpas” ražotās produkcijas atpazīstamību.

Biedrība "Lauku partnerība Lielupe"
Lielā iela 5/7, 6. stāvs,
Jelgava, Latvija, LV-3001

Darba laiks: P.,T. 9:00-12:00; O., C. 15:00-17:00.
lielupe[at]partneribalielupe.lv
26399946
facebook.com/partneribalielupe

Kontakti