Projekta „Mācību dravas ēkas izveide Vilces pagastā” mērķis ir izveidot Zemgales reģionā dravniekiem mācību prakses ēku. Projekta ietvaros pārbūvēta ēka, kurā izveidota dravas māja, lai varētu veikt apmācības dravniekiem, kā arī demonstrēt medus sviešanas un glabāšanas procesu.

Mācību drava Ziedkalnē būs vieta, kur palīdzēt jaunajiem biškopjiem spert pirmos soļus biškopja arodā sadarbībā ar Latvijas Biškopības biedrību.

Projekta „Jauna bioloģiskā kazas siera izstrāde” īstenošanas mērķis - izstrādāt jaunu kazas piena sieru ar estragonu, izmantojot vietējos resursus un palielinot pieprasījumu pēc kvalitatīvākām izejvielām. Projektā tika iegādāti divi pamatlīdzekļi (iekārta siera masas viendabīgai sajaukšanai un iekārta gatavās produkcijas trauciņu aizkausēšanai).

Projektu īsteno uzņēmums SIA “Līcīši Ltd”.

Projekta “Unikālu produktu līnijas izstrāde- čiekuri šokolādē” īstenošanas mērķis – radīt 5 inovatīvus produktus, kuru galvenās sastāvdaļas ir vērtīgie priežu čiekuri un šokolāde. Projektā tika iegādāts aprīkojums- dehidrācijas skapis ALPFRIGO un malšanas blenderis FXM40

Projektu īsteno SIA Mītavas Čiekurs.

Projekta “Ūdenstilpju krastu attīrīšana no ūdenszālēm un niedrēm” īstenošanas mērķis - attīrīt upes, ezerus, dīķus un karjerus no ūdenszālēm, niedrēm un citiem augiem. Darbības rezultātā uzlabotos ūdenstilpņu tīrība un vizuālā aina, kā arī konkrētos gadījumos, palielinātos ūdenstilpnes caurtece. Projekta mērķis ir ne tikai attīrīt iepriekšminētās ūdenstilpnes, bet arī uzturēt tās kārtībā, veicot regulāru attīrīšanu turpmākajos gados. Tā kā Zemgales novadā ir pietiekami daudz dabīgi un mākslīgi veidotu ūdenstilpņu, tad šai darbībai noteikti ir saskatāms potenciāls arī nākotnē. Pakalpojumu plānots ir sniegt gan privātpersonām, gan arī vietējām pašvaldībām un uzņēmumiem.

“Dimantu Drukātava” ir mazs ģimenes uzņēmums, kas rada praktiskus un gaumīgus produktus gan maziem, gan lieliem. Apdrukājam ar tiešās drukas tehnoloģiju dažādus tekstilizstrādājumus, t-kreklus, kapučjakas. Piedāvājam personalizētu apdruku uz premium kvalitātes viegltērauda un keramikas krūzēm, porcelāna medaljoniem, kā arī pieņemam specpasūtījumus. Uzņēmuma rīcībā ir neierobežots visdažādāko dizainu klāsts.

Biedrība "Lauku partnerība Lielupe"
Lielā iela 5/7, 6. stāvs,
Jelgava, Latvija, LV-3001

Darba laiks: P.,T. 9:00-12:00; O., C. 15:00-17:00.
lielupe[at]partneribalielupe.lv
26399946
facebook.com/partneribalielupe

Kontakti