Projekta TELPU IZVEIDE SIA “LAIVU SPORTS” ATTĪSTĪBAI īstenošanas mērķis ir SIA “LAIVU SPORTS” saimnieciskās darbības attīstīšana, paplašinot pakalpojumu sniegšanas un piedāvātās produkcijas kvalitāti un klāstu, kā arī ieviest jaunu darbības virzienu – laivu un to aprīkojuma remonts. Projekta ietvaros ir veikta ēkas novietošana, kas ļaus pilnvērtīgāk sniegt esošos pakalpojumus, kā arī nodrošināt laivu un to aprīkojuma remontu.

Projekta „Dizaina koka darbnīcas Jason&Jason efektivitātes uzlabošana jaunu produktu izveidei” īstenošanas mērķis – palielināt uzņēmuma tehniskās iespējas jaunu izstrādājumu ražošanā un palielināt efektivitāti esošo produktu un pakalpojumu sniegšanā.

Projektā tika iegādāts profesionāls piecu operāciju kombinētais kokapstrādes darbagalds SCM minimax 410c.

Projektu īsteno: SIA Jason&Jason

Projekta „Mācību dravas ēkas izveide Vilces pagastā” mērķis ir izveidot Zemgales reģionā dravniekiem mācību prakses ēku. Projekta ietvaros pārbūvēta ēka, kurā izveidota dravas māja, lai varētu veikt apmācības dravniekiem, kā arī demonstrēt medus sviešanas un glabāšanas procesu.

Mācību drava Ziedkalnē būs vieta, kur palīdzēt jaunajiem biškopjiem spert pirmos soļus biškopja arodā sadarbībā ar Latvijas Biškopības biedrību.

Projekta „Jauna bioloģiskā kazas siera izstrāde” īstenošanas mērķis - izstrādāt jaunu kazas piena sieru ar estragonu, izmantojot vietējos resursus un palielinot pieprasījumu pēc kvalitatīvākām izejvielām. Projektā tika iegādāti divi pamatlīdzekļi (iekārta siera masas viendabīgai sajaukšanai un iekārta gatavās produkcijas trauciņu aizkausēšanai).

Projektu īsteno uzņēmums SIA “Līcīši Ltd”.

Projekta “Unikālu produktu līnijas izstrāde- čiekuri šokolādē” īstenošanas mērķis – radīt 5 inovatīvus produktus, kuru galvenās sastāvdaļas ir vērtīgie priežu čiekuri un šokolāde. Projektā tika iegādāts aprīkojums- dehidrācijas skapis ALPFRIGO un malšanas blenderis FXM40

Projektu īsteno SIA Mītavas Čiekurs.

Biedrība "Lauku partnerība Lielupe"
Lielā iela 5/7, 6. stāvs,
Jelgava, Latvija, LV-3001

Darba laiks: P.,T. 9:00-12:00; O., C. 15:00-17:00.
lielupe[at]partneribalielupe.lv
26399946
facebook.com/partneribalielupe

Kontakti