Aktīvi lauku iedzīvotāji - teritorijas attīstības virzītājspēks!

Projekta „Augļu pārstrādes kvalitātes uzlabošana un produkcijas daudzveidības nodrošināšana” īstenošanas mērķis ir uzlabot augļu pārstrādes un produkcijas kvalitāti, iegādājoties mazgāšanas līniju un dažādot produkcijas iepakojumu, papildinot ražošanas procesu ar stikla pudeļu pildītāju. Atvieglot darbinieku fizisko darbu, automatizējot izejvielu ielādes sistēmu. Projektā tika iegādāts aprīkojums augļu mazgātājs Sraml JP 3000, kastu pašizgāzējs Sraml JK 400, pudeļu pildītājs Sraml ar 6 uzgaļiem, ogu atkaulotājs PIL001, mobilie palešu ratiņi ar svariem A12, plastmasas konteineri augļu un ogu pārstrādes pakalpojuma nodrošināšanai un produkcijas – sulu - ražošanai.

Projektu īsteno Jelgavas novada Jaunsvirlaukas pagasta zemnieku saimniecība “Kugras”.

Projekta pieteikums sagatavots un guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības Lauku partnerība “Lielupe” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas Jelgavas un Ozolnieku novadiem 2014.-2020. gadam izsludinātajā konkursā. Projekts īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu 11730.16 EUR un 30% līdzfinansējumu 5027,54 EUR. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrē Lauku atbalsta dienests.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai (ELFLA) pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē šeit.

Vairāk informācijas par projektu “Augļu pārstrādes kvalitātes uzlabošana un produkcijas daudzveidības nodrošināšana” un projekta īstenotājiem šeit.

Vairāk informācijas par atbalsta saņemšanas nosacījumiem biedrības Lauku partnerība “Lielupe” mājas lapā.

"Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests"

Biedrība "Lauku partnerība Lielupe"
Lielā iela 5/7, 6. stāvs,
Jelgava, Latvija, LV-3001

Darba laiks: P.,T. 9:00-12:00; O., C. 15:00-17:00.
lielupe[at]partneribalielupe.lv
26399946
facebook.com/partneribalielupe

Kontakti