Aktīvi lauku iedzīvotāji - teritorijas attīstības virzītājspēks!

Šī gada 4. decembrī, Lauku partnerība "Lielupe", plāno projekta "Vietējo ražotāju konkurētspējas, sadarbības un atpazīstamības veicināšana" noslēguma pasākumu.

Aicināsim uz kopīgu tikšanos, projektā iesaistītos uzņēmējus, lai apkopotu un izvērtētu divu gadu laikā paveikto; iepazīstinātu ar jaunu reklāmas materiālu-mobīliem stendiem, kuros izvietota informācija par 49 uzņēmējiem, kas aicina ciemos tūristus; par mājražotājiem veiktu apkopojumu- pārtikas amatnieku kartē, kā arī uzzinātu un iemācītos ko jaunu, lai sekmētu sadarbību un prasmi radīt jaunus piedāvājumus. Ar pasākuma programmu var iepazīties šeit http://ejuz.lv/noslegumapasakums0412

Interesentiem par pasākumu lūgums pieteikties, rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai aizpildot šo pieteikuma anketu.

Līdz šim projektā: īstenotas 12 apmācību dienas uzņēmējiem, par mārketingu, produktu tehnoloģijām, iepakojumu, tūrisma piedāvājuma veidošanā, komunikācijas prasmju pilnveidošanā, gida darba pamatprincipiem; īstenoti 12 pieredzes apmaiņas braucieni pa Bauskas, Vecumnieku, Rundāles, Iecavas, Auces, Tērvetes, Dobeles, Ozolnieku un Jelgavas novadiem; sagatavoti 3 jauni tūrisma maršruti, notikuši 3 kopīgi tirdziņi un pārtikas amatnieku festivāls.

Pasākums notiek Leader sadarbības projekta “Vietējo ražotāju konkurētspējas, sadarbības un atpazīstamības veicināšana”, Nr.17-00-A019.332-000003 un Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam pasākuma "Starpteritoriālā sadarbība" ietvaros.

"Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests"

Biedrība "Lauku partnerība Lielupe"
Lielā iela 5/7, 6. stāvs,
Jelgava, Latvija, LV-3001

Darba laiks: P.,T. 9:00-12:00; O., C. 15:00-17:00.
lielupe[at]partneribalielupe.lv
26399946
facebook.com/partneribalielupe

Kontakti