Aktīvi lauku iedzīvotāji - teritorijas attīstības virzītājspēks!

Projekta “Zirgu izmantošanas iespējas šodien un rīt. EQUUS” darba grupa – ir izstrādājusi līgumu un staļļu noteikumu vadlīnijas, kas palīdzēs zirgu saimniecībām veiksmīgāk organizēt darbu ar klientiem. 

Mēs, projekta īstenotāji un sadarbības partneri, aicinām BEZ MAKSAS lejupielādēt izstrādātos dokumentus un lietot tās savās saimniecībās, zirgu novietnēs un Staļļos. 

Biedrība “Ropažu Garkalnes partnerība”, neskatoties uz sarežģītajiem epidemioloģiskajiem apstākļiem, sadarbībā ar nozares pārstāvjiem turpina aktīvi īstenot Starptautiskās sadarbības projektu “Zirgu izmantošanas iespējas šodien un rīt. EQUUS.” Projekta darba grupa – ir izstrādājusi piktogrammas un aicina tās izmantot ikvienu zirgu nozarē strādājošo uzņēmumu un nevalstisko organizāciju.

Projekta ‘’Zirgu izmantošanas iespējas šodien un rīt. EQUUS.’’  Projekta nr. Nr.18-00-A019.333-000019 ietvaros, veidojam pieredzes apmaiņas braucienu pa “Partnerības laukiem un jūrai” un Lauku partnerības “Lielupe” staļļiem 30.10.2019.

Pieredzes apmaiņas pasākums sastāv no pieredzes apmaiņas izbraukuma sesijas, apmeklējot vismaz 3-5 staļļus, zirgu saimniecības/ klubus  un iekļaujot  sevī apmācību semināra daļu Lekcija: “Laukumu ierīkošana un labā prakse izveidē un uzturēšanā” lektore Marina Žagata (veterinārārsts, praktizējošs treneris, staļļa īpašniece, zirgaudzētāja) un “Sacensību un pasākumu rīkošanas juridiskie aspekti, nosacījumi, ieteikumi” (Dace Stūre, SIA "Zirgaudzētava Kocēni" līdzīpašniece, sacensību organizatore).

Pirmdien, 9. septembrī pl. 17 Tīreļu stallī notiks projekta 5.nodarbība Jelgavas un Ozolnieku novadā mītošo staļļu, biedrību un lauku saimniecību zirgu treneriem un jātniekiem.

Nodarbības tēma - DAŽĀDI VINGRINĀJUMI MOBILITĀTEI. Nodarbības laikā apgūsiet kā nepazaudēt līdzsvaru, kā veikt, pārvarēt šķēršļu saites un daudz ko citu, ļoti nederīgu.

Hei, vai Tev sen jau ir sajūta, ka vajadzētu papildināt savas zināšanas konkūrā?

Ja tava atbilde ir JĀ, tad izlasi kārtīgi visu informāciju un piesakies apmācībām laicīgi!

Laika posms: 10. - 12.05.2019.

Norises vieta: ‘’Piķurgas’’, Salaspils lauku teritorija.

Biedrība "Lauku partnerība Lielupe"
Lielā iela 5/7, 6. stāvs,
Jelgava, Latvija, LV-3001

Darba laiks: P.,T. 9:00-12:00; O., C. 15:00-17:00.
lielupe[at]partneribalielupe.lv
26399946
facebook.com/partneribalielupe

Kontakti