Aktīvi lauku iedzīvotāji - teritorijas attīstības virzītājspēks!

Piedāvājam tieši Jums, vecumā no 12-18 gadiem, divas karjeras un kompetenču izglītības, vasaras nometnes.

Leader sadarbības projekta “KARJERIZGLĪTĪBA- Atbildība par savu un valsts nākotni” ietvaros, tika iegādāti praktiskie mācību materiāli skolām, ar mērķi popularizēt IT un tehnoloģiju zinātņu apguvi Jelgavas novada skolas jauniešu vidū.

Šī gada augusta mēnesī norisinājās karjerizglītības nometne jauniešiem “Es Daru Dabu”. Nometnē 45 skolēni no Tukuma un Engures novadu skolām kopā ar skolēniem no Jelgavas un Ropažu novadiem, iepazinās ar iespējām veikt uzņēmējdarbību dabas aizsargājamās zonās. 

Oktobra sākumā Jelgavas, Tukuma, Engures un Ropažu novadu karjeras skolotāji satikās Engures novadā, lai dalītos pieredzē par karjeras izglītības jautājumiem un gūtu jaunas zināšanas, kas pilnveidotu viņu ikdienas darbu skolās.

Pedagogi karjeras konsultanti un citi karjeras izglītības speciālisti no šī gada 10. – 12. februārim devās pieredzes apmaiņas braucienā uz Somiju Kauhajoki un Kurikka lauku pilsētām, kur kopā ar Somijas partnerības “Suupohja” kolēģiem viesojās dažādās izglītības iestādēs un organizācijās - Kauhajoki pamatskolā, Suupohja profesionālajā vidusskolā, Kurikka vidusskolā, jauniešu atbalsta uzņēmējdarbības platformā “4-H Kauhajoki” un Yrityskylä Företagsbyn jeb “Es un mana pilsēta” darba - uzņēmējdarbības praktiskās simulācijas vide skolēniem.

Biedrība "Lauku partnerība Lielupe"
Lielā iela 5/7, 6. stāvs,
Jelgava, Latvija, LV-3001

Darba laiks: P.,T. 9:00-12:00; O., C. 15:00-17:00.
lielupe[at]partneribalielupe.lv
26399946
facebook.com/partneribalielupe

Kontakti