Aktīvi lauku iedzīvotāji - teritorijas attīstības virzītājspēks!

Piektdien 1. oktobrī Zaļenieku komerciālās un amatniecības vidusskolas mācību darbnīcās “RESTAURATORU NAMS” norisinājās Leader sadarbības projekta “Lauku māksla” noslēguma pasākums - praktiskā meistarklase brīvi radošu kompozīciju un formas tēlniecības objektu izgatavošanā no gāzbetona “Rudens pieskāriens”.

Meistarklasē piedalījās 12 radoši un talantīgi dalībnieki no Jelgavas novada. Dalībnieki pēc pašu individuāli izgatavotas skices no materiāla radīja brīvi radošus trīsdimensiju mākslas darbus, izmēģinot roku tēlnieka amatā.

Meistarklases laikā dalībnieki atklāja šī būvmateriāla “otro seju”, jo pateicoties tā fizikālajām īpašībām, kā arī izmantojot piemērotus instrumentus no gāzbetona blokiem ir iespējams radīt radošus un interesantus tēlniecības objektus.

Izveidotie darbi pēc meistarklases tiks izvietoti izstādē Restauratoru namā, pēc izstādes autori darbus saņems atpakaļ.

Meistarklasi vadīja Edvīns Krūmiņš, tēlnieks, būvmākslas mantojuma restaurators Latvijas Amatniecības kameras amata meistars.

Pasākums ir izdevies, pateicoties ieinteresētiem dalībniekiem un organizatoriem! Paldies dalībniekiem, tēlniekam Edvīnam Krūmiņam, Zaļenieku komerciālā un amatniecības vidusskolas “Restauratoru namam” un biedrībai ideA.

Pasākums tika organizēts ELFLA Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam apakšprogrammas „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” projekta „Lauku māksla – Rural Art (He-A.R.T)”, Nr. 18-00-A019.333-000005 ietvaros.

"Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests"

Biedrība "Lauku partnerība Lielupe"
Lielā iela 5/7, 6. stāvs,
Jelgava, Latvija, LV-3001

Darba laiks: P.,T. 9:00-12:00; O., C. 15:00-17:00.
lielupe[at]partneribalielupe.lv
26399946
facebook.com/partneribalielupe

Kontakti